Yeni MHK başkanı kim olacak? Deniz Çoban yorumladı!

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, bu haftaki hakem atamalarını da yaptıktan sonra istifasını sunacağını açıklarken yerine kimin geçeceği merak konusu oldu.

Yeni MHK başkanı kim olacak? Deniz Çoban yorumladı!

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören'e istifasını sunacağını açıkladı. Namoğlu, yaptığı açıklamada, "Henüz resmen istifa etmedim. Bu haftaki hakem atamalarını yaptıktan sonra istifa edeceğim" ifadesini kullandı.

Günlerdir herkesin hedefindeki isim olan Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu'nun istifasının ardından 'yeni MHK başkanı kim olacak?' sorusu şimdiden sorulmaya başlandı.

Fanatik Gazetesi Yazarı Deniz Çoban, adı geçen isimler hakkında konuştu.

Deniz Çoban yaptığı açıklamada; "TFF'nin yeni MHK Başkanı'nı bugün açıklayacağını düşünüyorum. Çünkü 22. haftasın hakem atamaları var. Bunu Riva'da bir memura yaptıracak değiller. Bu işi bilen birisi yapacaktır. Zaten bu süreçte TFF'de 'Namoğlu giderse yerine kim gelir?' diye bir çalışma olmuştur. Kuddusi Müftüoğlu'nun ismi dillendiriliyor. Daha önce Kuddusi Müftüoğlu başkandı. Başarılı bir dönem geçirdiği söylenemez. Belki de yaptıklarından ders almıştır. Mustafa Çulcu ve Abdurrahman Arıcı'nın da ismi dillendiriliyor. Türk hakemliği için kim hayırlıysa umarım başkan o olur." dedi. (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 04:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER