Yenilmez Armada, Trabzonspor maçında takımı yalnız bırakmadı!

Yenilmez Armada, Trabzonspor maçında takımı yalnız bırakmadı!

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, Galatasaray'ın futboldaki Trabzonspor ile karşılaştığı mücadelede tribünde yerini aldı.

Oyuncu ve teknik kadronun eksiksiz olarak katıldığı organizasyonda Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan şunları söyledi:

“Salı günü Türkiye Kupası için Ankara’ya hareket edeceğiz. Kupa öncesi bu önemli maçta futbol takımımızı desteklemek istedik. Özellikle yabancı oyuncularımızın atmosferi tatmasını ve Galatasaray taraftarını daha iyi tanımasını istedik. Türkiye Kupası öncesi tüm takımımız için güzel bir motivasyon oldu. Umarım Ankara’da da taraftarımız bizim yanımızda olacak ve hep birlikte en iyi sonucu almaya çalışacağız.”

Oyuncumuz Zach Auguste ise; “Daha önce hayatımda böyle bir atmosferle karşılaşmadım. Çok etkileyiciydi. Takım olarak çok iyi vakit geçirdik. Hep birlikte bu renklerin bir parçası olmaktan dolayı gurur duyduk. Burada bizi ağırlayan herkese de teşekkür etmek istiyorum. Şimdi bizim için sırada Türkiye Kupası var. Orada taraftarlarımızın önemli bir güç olacağının farkındayız. İyi hazırlanarak iyi bir sonuç almak istiyoruz.” ifadelerini kullandı. (Galatasaray.org)

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER