Yer yerinden oynayacak!

Galatasaray-A.Konya maçındaki penaltı kararı sonrası yangın yerine dönen futbolumuz adına tarihi kararların çıkacağı öne sürülürken, yeni cezalarla yüz yüze kalan Galatasaray’ın tavrı merakla bekleniyor.

Yer yerinden oynayacak!

Galatasaray-Atiker Konyaspor maçındaki tartışmalı penaltı kararı sonrası bu hafta çarpıcı gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yarın gerçekleştireceği toplantıdan tarihi kararların çıkması beklenirken, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in gerçekleştirdiği son basın toplantısı sonrası yine ağır cezalarla karşı karşıya kaldığı öğrenildi.

TFF'nin işaret ettiği üzere Galatasaray-Konyaspor mücadelesinin orta hakemi Hüseyin Göçek ve VAR hakemi Halis Özkahya'nın topun ağzında olduğu ve hakemlik kariyerlerinin bu hafta sona ereceği öne sürülürken TFF'nin ve MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun da bu hafta bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

SEZONU KAPATABİLİR 

Yine demeç trafiği şeklinde geçmesi beklenen haftada daha önce toplam 105 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırılan sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz'in yeni cezalarla birlikte sezonu kapatma ihtimali hayli yüksek. Ayrıca karşılaşmada hakeme elindeki topu fırlatan G.Saray'ın stoperi Serdar Aziz'in de 5 ila 10 maç arasında ceza alacağına yönelik iddialar var.

ALİ DÜRÜST DE KONUŞACAK

Galatasaray-Atiker Konyaspor maçı sonrası sarı kırmızılı taraftarların istifaya davet ettiği Ali Dürüst'ün TFF'deki tüm görevlerinden istifa etmesinin yankıları da sürüyor. Dürüst'ün yaşananlar sonrası "Bana hain damgası yapıştırmaya çalışanlar yüreğimi yaktı" dediği ileri sürülürken, bu hafta içerisinde bir basın açıklaması yapacağı gelen haberler arasında. (Yeni Asır Gazetesi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER