"Younes Belhanda konusunda Fatih Terim haklı çıktı, artık..."

Galatasaray'ın Sivasspor'u yendiği maçta performansıyla dikkat çeken isimlerden biri olan Younes Belhanda için dikkat çeken yorumlar yapıldı.

"Younes Belhanda konusunda Fatih Terim haklı çıktı, artık..."

Uzun süreli sakatlığının ardından 4 maç sonra dün kendisine ilk 11'de yer bulan Younes Belhanda, sahanın en iyileri arasındaydı.

İstekli ve iştahlı futbolu ile dikkat çeken Faslı 10 numara rakibine penaltı yaptırarak, takımının skora denge getirmesini sağlarken, Onyekuru'nun 2. golünde pası veren isim oldu.

BELHANDA İÇİN NE DEDİLER?

LEVENT TÜZEMEN: Belhanda konusunda Fatih Terim haklı çıktı. Birçok maçta koşmuyor, mücadele etmiyor, saklanıyor, kaçak dövüşüyor diye eleştirdiğimiz Belhanda'ya Terim sahip çıkmış ve Faslı yıldızın oyun bilgisine ve kalitesine inanmıştı. Onyekuru'nun attığı gol öncesi Belhanda'nın topa yaptığı koşu ve sonrasında verdiği pas ayakta alkışlanacak güzellikteydi.

OSMAN ŞENHER: Belhanda... Kendisini ben de çok eleştirdim. Uzun zamandan beri sakattı, ilk defa oynadı. Takımın en isteklisiydi, beyniydi. Müthiş yetenekli bir futbolcu. Pas atarken önünü, arkasını, yanını, her tarafı görebiliyor. Çok az futbolcuda bu yetenek var. Dilerim bu performansı devam eder.

ŞANSAL BÜYÜKA: Fernando, Ndiaye, Feghouli ve Belhanda'dan kurulu çok güçlü bir orta saha var Galatasaray'da... Süper Lig'in tartışmasız en iyi orta sahası... Bu orta sahada Feghouli'nin çok geç de olsa kendini hatırlatması, Galatasaray için ayrıca ligin ikinci yarısı için çok önemli bir avantaj oldu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 01:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER