"Yusuf ve Adem Galatasaray'a transfer olursa..."

beIN Sports yorumcusu Serkan Akcan, yerli oyuncu transferinde vites arttıran Galatasaray'ın transfer gündemini "İyi Akşamlar İstanbul'da" programında mercek altına aldı.

"Yusuf ve Adem Galatasaray'a transfer olursa..."

Akcan, Sarı Kırmızılı kulübün transfer listesindeki oyunculardan Yusuf Erdoğan ile Adem Büyük'ün transferlerinin gerçekleşmesi durumunda Galatasaray'a katkısını değerlendirdi.

Serkan Akcan'ın değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde;

"YUSUF ERDOĞAN İYİ BİR YEDEK OLUR"

"Galatasaray 8 kişilik yerli oyuncu kontenjanının içine oyunu katmak zorunda.  Yusuf Erdoğan, Galatasaray'da iyi bir alternatif olur ama ilk 11 oyuncusu olma konusunda daha gideceği çok yol var. İyi bir yedek olur ve özellikle son 20 dakikalarda hızıyla iş yapabilir. Geçen sene Galatasaray Muğdat'tan beklediği karşılığı alamadı."

"ADEM BÜYÜK, GALATASARAY'A KATILIRSA..."

"Adem Büyük ise Yusuf Erdoğan ile kıyaslandığında daha üst basamakta duran bir oyuncu. Süper Lig deneyimi çok daha yüksek ve kaliteli bir oyuncu.  Adem Büyük, Galatasaray'a katılırsa; Galatasaray'ın bir çok maçta işine yarayabilecek dakikalar üretebilir.  Adem Büyük transferi ile Yusuf Erdoğan transferini aynı kefeye koymam."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 00:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER