"Zorlu, tüm vicdanları zedeledi" dedi ve ekledi; "Eskisinden daha hırslı!"

Sabah Gazetesi'nin deneyimli yazarlarından Levent Tüzemen, Fenerbahçe, MHK ve TFF arasındaki Zorlu Zirvesi'nin Fatih Terim'i daha da hırslandırdığını ifade etti.

"Zorlu, tüm vicdanları zedeledi" dedi ve ekledi; "Eskisinden daha hırslı!"

FATİH TERİM GÜÇLÜ BİR LİDER

Güçlü bir lider; başkalarının gördüğünden daha fazlasını, daha uzağını, başkalarından daha önce gören kişidir. Bu tanıma Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim birebir uyuyor.

FATİH TERİM'İN İLK UYARISI

30 Ağustos'ta deplasmanda Kayserispor'u 3-2 yendiği maçtan sonra Terim, bugün futbolda yaşanan kaosu görmüş olacak ki uyarı niteliğinde şu cümleleri kurmuştu: "Geçen sene organize işler var ama 'Amatörce' demiştim. Bu sene profesyonelce işler var…" Bu vurguyu yaparken sarı-kırmızılı camiaya, "Galatasaray'ı yalnızlaştırmaya yönelik algı yapılıyor. Camia olarak bütün olmak gerekiyor" mesajı vermişti.

VİCDANLARI RAHATSIZ EDİYOR

Profesyonelce organize işler artık kör gözüne parmak sokmak gibi yapılıyor. TFF Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve MHK Başkanı Zekeriya Alp'in fütursuz bir şekilde ZORLU'da bir araya gelmeleri, kamuoyunu rahatlatıcı bir açıklamada bulunmamaları ve üstüne üstlük derbide yaşanan fahiş hakem hataları vicdanları rahatsız ediyor.

ÖRGÜTLÜ AMA PROFESYONELCE

Türkiye'nin en iyi hakemi Cüneyt Çakır'ın derbide Beşiktaş'ın iki penaltısını vermememesi, adeta gözüne perde inmesi! VAR'daki FIFA kokartlı hakem Mete Kalkavan'ın ise bu pozisyonlar için uyarı bile yapmaması akıllara sadece ZORLU'daki özel toplantıyı değil, 30 Ağustos'ta Fatih Terim'in "Örgütlü ama profesyonelce" dediği söylemini hatırlatıyor.

BU TWEET GALATASARAY'I BİRLEŞTİRECEK

Bu kaos ortamında Fatih Terim'in son olarak attığı "Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek.." twetti, futbolun paydaşları tarafından doğru analiz edilmelidir. Tecrübeli çalıştırıcının, kısa sürede 250 bine yakın beğeni alan, 90 bin kişi tarafından paylaşılan ve 30 bin kişi tarafından yorumlanan tweeti Galatasaray camiasını ve taraftarını birleştirecektir.

CAMİASINI MOTİVE EDİYOR

Güçlü bir liderlik sergileyen Terim, zekasıyla ve akıl dolu paylaşımlarla hem camiasını hem de taraftarını motive ediyor ve zorlu geçmeye aday ikinci yarı öncesi adeta "Ayağa kalkın ve birleşin" diyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER