''Tudor demediyse, yönetim bunun altından kalkamaz''

Galatasaray'da Sneijder'in antrenmanlara başlayacağını duyurmasının ardından kamuoyunda yankı uyandırdı. Levent Tüzemen, Sneijder ile ilgili son yaşananları değerlendirdi.

''Tudor demediyse, yönetim bunun altından kalkamaz''

Galatasaray'da Wesley Sneijder'in instagram hesabında yaptığı "Antrenmanlara başlıyorum." açıklamasının ardından Levent Tüzemen, A Spor'da şu ifadeleri kullandı:

"YÖNETİM TARAFTARIN YARATTIĞI KAMUOYUNDAN ETKİLENDİ"

"Bence Galatasaray yönetimi böyle bir karar aldıysa doğru. Dolayısıyla Sneijder, Galatasaray'ın sözleşmeli oyuncusu. Böyle bir oyuncuyla restleşmek, anlaşmadan göndermeye çalışmak doğru değildi. Ayrıca taraftar da büyük kitle olarak Sneijder'in yanında yer aldı. Zaten Galatasaray taraftarı da sosyal medyadan etkilendiği için taraftarın yarattığı kamuoyundan etkilendi."

"AYRILABİLİRSİNİZ AMA..."

"Sözleşmeli oyuncularla yolları ayırabilirsiniz ama onları antrenman dışına atmak sağlıklı değil. Yönetimin bu kararı doğru. İlerleyen süreçte tekrar bir araya gelir, uzlaşma sağlayabilirsiniz. Ayrılık olabilir. Sneijder ister, kulübün menfaatleri doğrultusunda teklif yapılırsa ayrılık yaşanabilir. Ancak restleşmenin bir anlamı yok. Bu işi kan davasına dönüştürürseniz zarar görürsünüz. Sneijder gibi deve dişi konumundaki oyuncunun yokluğunu Galatasaray hissedebilir."

"TUDOR DEMEDİYSE YÖNETİM BUNUN ALTINDAN KALKAMAZ"

"Galatasaray'ın elindeki mevcut kadronun maçlara hazır olmadığını gösteriyor. Keşke Hakan Balta ve De Jong da kampa katılsaydı. Bu oyuncuları kampa almayarak kendinizi cezalandırıyorsunuz. Önemli olan bu tür yıldız oyuncularla geçinmesini bilmek ve onları yönetmekti. Eğer Tudor, 'Sneijder'i istemiyorum' şeklindeki sözünü yalanlarsa yönetim bunun altından kalkamaz. Şimdi bu açıklamanın ardından Sneijder'le ilgili kararın kimin verdiği merak ediliyor."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Galatasaray Wesley Sneijder Levent Tüzemen
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!