Florya'da ama yolcu...

Hollandalı “Kalıyorum” mesajları verirken, Galatasaray yönetiminde “Yolları resmen ayırmalıyız. Geç kaldığımız her gün daha çok taraftar baskısı olacak” görüşü hakim.

Florya'da ama yolcu...

Dün sabah sağlık kontrolünden geçen Wesley Sneijder, akşam da Florya'da kadro dışı kalan diğer isimler Hakan Balta ve De Jong'la idmana çıktı. Sarıkırmızılı taraftarlar, Sneijder'in geri dönüşü için umutlansa da Galatasaray yönetimi, Hollandalı oyuncuya 'A Takım' kapılarını tamamen kapattı. Kulüp avukatları, 10 gündür Sneijder'in sözleşmesini Galatasaray lehine nasıl feshedebileceklerini inceliyor. üç milyonluk farkı verin! Yönetimde, "Sneijder meselesini bu hafta çözüme kavuşturmalıyız. Yolları resmen ayırmalıyız. Geç kaldığımız her gün daha çok baskı olacak çünkü Sneijder sosyal medya kozunu kullanmaya başladı'' görüşü hakim. Sarı- kırmızılılar, Sneijder'e geçen sene kesilen disiplin cezasını tahsil etmekten vazgeçti. Yıldız oyuncudan bonservis de talep edilmiyor ancak ayrılması halinde "Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gidemez'' maddesini imzalaması isteniyor. Wesley Sneijder, İtalya'dan teklif geldiğini ve aradaki 3 milyon Euro'luk farkı karşılamaları halinde feshe 'Evet' diyeceğini belirtmişti.

FLORYA'DA AMA YOLCU!

Sneijder, dün akşam 18.30 sularında Florya Metin Oktay Tesisleri'nin yolunu tuttu. İdman öncesi tesis kapısında bekleyen ve "Bizi bırakma" diye tezahürat yapan minik taraftarlarla fotoğraf çektiren Hollandalı yıldız, Hakan, De Jong ve Cavanda ile birlikte çalıştı. Bütün bunlara rağmen, Sneijder'in tribünlere oynadığını düşünen yönetimin, yolları ayırmak konusunda kararlı olduğu öğrenildi.

"TESTLER ÇOK İYİYDİ"

Galatasaray'da 4 gün sağlık kontrolü için bekletilen ve dün bu kontrolleri yaptıran Wesley Sneijder, hastane çıkışında "Testler çok iyiydi" dedi. Fazla kiloları olduğu iddia edilen Hollandalı yıldız, fit görüntüsüyle dikkat çekti. Bu arada Hollanda medyası, Sneijder'in kontratını uzatma teklfine Galatasaray yönetiminin olumsuz yanıt verdiğine dikkat çekti.

Haber Kaynağı: Sabah

Galatasaray
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!