Oğuzhan+Atiba= Ndiaye!

Galatasaray’dan yılda 2.75 milyon Euro alacak Badou Ndiaye taraftarları ikiye bölmüş durumda.

Oğuzhan+Atiba= Ndiaye!

Galatasaray'da gündem Badou Ndiaye... Sosyal medyadan tutun da eski yöneticelere kadar hemen herkes Senegalli yıldızın Sarı-Kırmızılı takımdan alacağı ücrete odaklanmış durumda. Galatasaray taraftarı, Senegalli orta saha oyuncusuna verilecek yıllık ücrete tepki gösteriyor... Ndiaye, Cimbom'dan yıllık 2 milyon 750 bin Euro kazanacak. Aslında bu rakam Galatasaray'da yıllardır futbolculara verilen ücretlerin yüksekliğinden kaynaklanıyor. Taban ücret o kadar yüksek ki yeni transfer Ndiaye, 2 milyon 750 bin Euro'nun altına imza atmadı. Galatasaray'ın Osmanlıspor'a bonuslarla birlikte ödeyeceği 9 milyon Euro'luk ücrette tartışma konusu.

İKİSİNİN TOPLAMI NDIAYE'DEN DAHA AZ

Öyle ki Beşiktaş'ın şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan Kanadalı yıldız orta saha Atiba yıllık sadece 1 milyon Euro'ya oynuyor. Orta sahanın bir başka önemli ismi Oğuzhan Özyakup ise 1.4 milyon Euro kazanıyor. Osmanlıspor'da yıllık 480 bin Euro kazanan Ndiaye, Galatasaray'dan alcağı 2 milyon 750 bin Euro ile maaşını da tam 6 katına çıkarmış oldu.

SENEGALLİ YILDIZ KAMPA KATILDI

Cimbom'un yeni transferi Badou Ndiaye dün Galatasaray'ın Avusturya kampına katıldı. Akşam idmanında ilk kez takımla çalışan Senegalli orta saha oyuncusunu, teknik direktör Igor Tudor takım arkadaşlarına alkışlattı.

Haber Kaynağı: Takvim

Galatasaray
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İlhan     2017-08-05 İşte bu paralar başkan ve transfer yapanların cebine gidiyor gs yi böyle bitirdiler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!