Galatasaray'da Divan Kurulu'na tarihi çağrı! İmzalar atıldı...

Galatasaray Kulübü'nde bir süredir konuşulan muhalefet hareketi başladı.

Galatasaray'da Divan Kurulu'na tarihi çağrı! İmzalar atıldı...

Yapılan transfer harcamalarının büyük tartışmalara sebep olduğu Galatasaray'da, Divan Kurulu'nu toplama çabası içine girildi.

Galatasaray Divan Kurulu, kulüp tarihinde pek sık olunmadığı şekilde olağanüstü toplanabilir. Gereken 20 Divan üyesi imzasının çok daha fazlasının toplandığı öğrenildi. Divan Kurulu'nun; Riva'nın gelirlerinin daha projeye başlanmadan harcanması iddiası, bazı transferlerde astronomik kabul edilen rakamlar gibi mali konularla ilgili toplanacağı belirtiliyor.

Camianın ileri gelen bazı isimleri ve taraftarlar, bir süredir mali konulardaki iddiaların masaya yatırılmamasından şikayet ediyordu ve muhalafeti eleştiriyordu. Transfer döneminde şu ana kadar 5 futbolcuya ödenen ve 4 yılda taahhüt edilen 141 milyon Euro'dan (yaklaşık 600 milyon TL) bahsediliyor.

Bu konuda imza veren üyelerden Ahmet Kamil Gümüş ve Ahmet Şenkal'ın, "Yönetimin, 3 aylık tatile giren Divan'a gelerek açıklama yapmalarını bekliyoruz ve borçlanmanın akıbetini sormak, nedenlerini öğrenmek istiyoruz" dedikleri öğrenildi.

Üyeler şu ana dek 50 imzaya ulaşmış durumda. Kulislerde şimdi, Divan'ın gerekli tarihi refleksi gösterecek yeterlilikte olup olmadığı konuşuluyor. 

Haber Kaynağı: Ajansspor

Galatasaray aslan arenası Dursun Özbek
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!