''Konoplyanka bedavaya gelebilirdi, Dembele 1 milyon Euro'ya...''

Galatasaray eski yöneticisi Ahmet Özdoğan, Radyospor'da yayınlanan "Spor Kazanı" programına önemli açıklamalar yaptı.

''Konoplyanka bedavaya gelebilirdi, Dembele 1 milyon Euro'ya...''

 İşte o açıklamalar:

Sao Paolu başkanı Maicon'nun satışı için mucize dedi

"Galatasaray’ın transfer yapmasını değil, yüksek bedellerle yapmasını eleştiriyoruz. Çok uygun fiyata gelecek kaliteli oyuncular vardı. Konoplyanka vardı mesela bonservissiz gelebilirdi. Dembele vardı mesela Celtic takımında olan Dembele var 1 milyon Euro bedelle gelebilirdi. Sao Paulo başkanı Maicon’u o yaşta satmaları için “mucize” ifadelerini kullandı."

Yıldız adayları bulabilirsek o zaman söylenecek bir lafımız olmazdı

"Dembele için 35 milyon Euro üzerinde bir değer biçiliyor. Galatasaray 1 milyon Euro bedelle alabiliyrodu. 2015 yılında Mario Gomez konusunda 8-9 milyon Euro isteniyor denmiş ama oyuncu Beşiktaş’a kiralık olarak gelmişti. Eğer araştırırsanız çok kaliteli çok uygun fiyata oyuncu bulabilirsiniz. Biz şunu söylüyoruz. Galatasaray’ın yapılan transferlerinde 720 milyon TL yani 169 milyon 500 bin Euro ödemesi var. Her sene 190 milyon TL bütçe aldık. Gelen oyuncular için bir şey söylemiyorum ancak yaşı ileri olduğu için satmak zor olabilir. Daha genç isimler, yıldız adayları bulabilirsek o zaman söylenecek bir lafı olmazdı. Biz şampiyon olurken araştıracağız. Squad ekibinin Feghouli’yi bulması bir başarı değildir."

Ndiaye gibi oyuncuyu genç yaşta bulabiliriz

"Ndiaye, Galatasaray'dan 2 milyon 750 bin Euro alıyor ama Osmanlıspor takımında 500 bin Euro alıyordu. Böyle oyuncuları 20-21 yaşında bulabilirim. Galatasaray’ın bunları yapması lazım ve masraflarını kısması lazım."

Selçuk ile taraftar arasındaki sıkıntı çözülemez

Selçuk İnan iyi oyuncu ancak taraftar ile arasında sıkıntı var. Eğer imkanı varsa Galatasaray dışında imkanları değerlendirsin. Onarılmayacak bir kopuş oldu. Kaptan olan isim yedek olmaz. "

Haber Kaynağı: Ajansspor

Ndiaye
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!