Bu teklif şok etkisi yaratacak! İşte Aslan'ın planı...

Sarı-Kırmızılılar, Ganalı yıldız için pazarlıklara ara transfer döneminde yeniden başlayacak...

Bu teklif şok etkisi yaratacak! İşte Aslan'ın planı...

Galatasaray sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Kwadwo Asamoah için devre arası Juventus'a 1 milyon Euro teklif edecek... Cimbom "Ya bu rakamı kabul edin, ya da Haziran'da bedavaya alırız" diyecek.

Müthiş bir transfer dönemini geride bırakan Galatasaray'da kuşkusuz tek hayal kırıklığı Kwadwo Asamoah olmuştu...

Sarı-Kırmızılılar, Ganalı yıldız ve Juventus'la her konuda anlaşmış, herkes resmi imzaları beklerken İtalyan kulübü son anda U dönüşü yapmıştı. Galatasaray şimdi Asamoah için devre arası planları hazırlamaya başladı.

​TEKLİF ŞOK ETKİSİ YARATACAK

Yönetim ocak ayında birkez daha yıldız futbolcu için harekete geçecek. Sarı- Kırmızılılar'ın sezon sonu sözleşmesi bitecek Asamoah icin Juventus'a 1 milyon Euro'luk teklif yapacağı da öğrenildi.

​JUVENTUS KEZ İZİN VERECEK

Galatasaray yönetimi, "Ya şimdi bu teklifi kabul edin ya da sezon sonunda Asamoah'ı bedavaya alalım" diyerek İtalyan devini köşeye sıkıştıracak. Çizme basını da Juventus'un Ocak ayında 28 yaşındaki futbolcunun transferine izin vereceğini yazıyor.

​ASAMOAH MURADINA ERECEK!

Juve'nin sezon başında çok istemesine rağmen yapamadığı sol bek takviyesini devre arasında gerçekleştireceğini yazan gazeteler, "Asamoah da böylece çok istediği Galatasaray formasını giyecek" dedi. (Takvim)

Asamoah
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!
Galatasaray, Paris Saint Germain ile yarışıyor!