Göztepe'den Jahovic ve Yasin Öztekin açıklaması!
FUTBOL

Göztepe'den Jahovic ve Yasin Öztekin açıklaması!

/Admin Admin
09-11-2017
0

Talat Papatya'nın sözleri şöyle:

Göztepe'nin sezon hedefi

"Tamamen Göztepe için elimizden geldiğince çalışmalarımızı başkanımızla birlikte yapıyoruz. İlk hedefimiz bu sezon ligde kalıcı olmak. Bu hedefi de değiştirmeyi düşünmüyoruz. Hedefimiz bu sezon için 40 puan. Şu anda da hedefin yüzde 40-41 civarını tutturduk. İyi futbol oynamak, futbol adına güzellikler yapmaya çalışmayı da başardığımızı düşünüyorum."

Stadyum inşaatı ne zaman bitecek?

"TOKİ şartnamesinde 700 gün yazıyor. Önümüzdeki sezona değil diğer sezona yetişecektir. Önümüzdeki sezonun sonuna yetişirse de mutlu oluruz."

Jahovic için teklif var mı?

"Bunların hepsi iddia. Yönetim olarak bize hiçbir kulüpten transfer haberi ulaşmadı. Kulüp prensipleri ile ilgili biz raporları her zaman teknik heyet üzerinden alırız. Biz Jahovic'i seviyoruz; o da bizi seviyor. Tamamen işine odaklanmış durumda. Bizim teklif yaptığımız ve onun da kabul etmediği de gerçek değildir. Zamanı gelince konuşuruz. Gerçeği yansıtmıyor. Jahovic; Göztepe ve İzmir'i çok seviyor. Gomis ile birlikte gol krallığını paylaştığı için bu tür spekülasyonlar da normal biliyorum. Kulüp menfaatleri bizde her şeyin üstünde gelir."

Yasin Öztekin iddiaları

"Tamer Tuna ile ilgili hiçbir isim üzerinden konuşmadık. Takımın genel gidişatı ile ilgili konuştuk. Tabii ki teknik heyet bir rapor yapacak ve gerekli takviyeler gerekirse de yapılır. Henüz daha 8 hafta var ve çok erken buluyorum. Transfer de dinamik süreçtir. Scout ekibimiz, oyuncuları takip ediyor. Transfer hiçbir zaman bitmez. Transfer araştırmaları ve çalışmalar bizde her zaman devam eder."

Beşiktaş maçında açılan pankart

"Biz birbirini seven büyük bir aileyiz. Taraftarlarımızı ne kadar sevdiğimizi defalarca dile getiriyoruz. Ailemize zarar veren söylemleri de kabul edemeyiz. Göztepe'nin taraftarları değil, çok küçük bir grup yapmıştır""

(Ajansspor)

Arda Turan ile ilgili karar veriliyor! Görüşme haftaya...
Video Hakem ikinci yarı olacak mı? İşte cevabı!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz