Tudor tamamen Başakşehir'e kilitlendi!
FUTBOL

Tudor tamamen Başakşehir'e kilitlendi!

/Admin Admin
11-11-2017
0

Takım 1 haftadır eksik, arada 1 milli sınav, maçın oynanmasına da 1 hafta var, ama Tudor’un aklı hep aynı yerde...

Hırvat hoca, geçen sezon 4-0 kaybedilen Başakşehir maçını bir türlü unutamıyor ve oyuncularına sürekli o gün yapılan hataları anlatıyor.

Milli takımlara gitmeyen Gomis, Maicon, Fernando, Mariano ve Muslera gibi öğrencileriyle konuşan Tudor, derbi havası yaratmaya çalışıyor.

Tudor’un aklındaki kilit isim Fernando. Hırvat teknik adam, Sambacı’yı 2 stoper arasına koyup, tüm pas bağlantılarını kapatmak istiyor.

Galatasaray şimdiden önümüzdeki hafta cumartesi günü oynanacak Başakşehir maçının havasına girmiş durumda. Takım 1 haftadır eksik çalışıyor, arada 1 milli mücadele yapılacak ve kritik deplasmana daha 1 hafta var, ancak teknik patron Tudor, bu detayların hiçbiriyle ilgilenmiyor. Hırvat hocaya göre Başakşehir sınavı, sezonun en önemli maçlarından biri. Tudor, bu maçı kazanmaları halinde ilk yarıyı çok rahat bir şekilde lider kapatacaklarını ve şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını ispatlayacaklarını düşünüyor. 39 yaşındaki çalıştırıcı bu doğrultuda Florya’da bir derbi havası yaratmaya çabalıyor.

Tüm detayları anlatıyor

Her ne kadar milli futbolcular tesislerde olmasa da, takımın iskeletini oluşturan Gomis, Fernando, Maicon, Mariano ve Muslera gibi isimler milli takımlara gitmedikleri için, Tudor sürekli olarak onlarla iletişim halinde. Başakşehir maçının önemini anlatan Hırvat teknik adam, rakip hakkında sürekli detay veriyor ve neler yapılması gerektiğini anlatıyor. (Fanatik)

Galatasaray'ın Arda Turan planı! Tüzemen açıkladı...
De Jong için alarm verildi!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz