Galatasaray'ın Bayern planı! ''Eğer kazanırsak...''
BASKETBOL

Galatasaray'ın Bayern planı! ''Eğer kazanırsak...''

/Admin Admin
13-11-2017
0

Sarı-kırmızılı takımın başantrenörü Erman Kunter, “Bayern Münih turnuvada yenilgisiz olan birkaç takımdan biri ve grubumuzda da lider durumdalar. Bizim için çok zorlu bir maç olacak ama biz de daha önce olduğumuzdan daha iyi bir durumdayız. Kazanmak için savaşacağız ve eğer kazanabilirsek gruptan çıkma adına çok önemli bir galibiyet almış olacağız” dedi.

DaJuan Summers, “Önemli bir maç olacak. Bayern ile ilk oynadığımız maçtaki takımdan daha farklı bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Bence bu maç daha çekişmeli geçecektir. Onları savunmada durdurmak için hazır olmamız gerekiyor. Her pozisyonu aynı ciddiyetle tek tek oynamalıyız.” diye konuştu.

Öte yandan Scotty Hopson ise zorlu maçı, ”Bayern ile ilk karşılaştığımız maçın üzerinden bir hayli vakit geçti ve takım olarak daha fazla vakit geçirip maç oynama şansı bulduk. Zorlu bir atmosferde oynayacağımızın farkındayız ama koçumuzun oyun planına sadık kalıp son maçlarda yakaladığımız momentumun üzerine inşa etmeliyiz” sözleriyle değerlendirdi.

Galatasaray'dan 19 madalya, 4 rekor!
Başakşehir-Galatasaray maçının iddaa oranları belli oldu!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz