Emre Mor, Ocak'ta Galatasaray'a transfer olacak mı?
FUTBOL

Emre Mor, Ocak'ta Galatasaray'a transfer olacak mı?

/Admin Admin
13-11-2017
0

Sezon başında sürpriz bir şekilde İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo'ya transfer olan A Milli oyuncu Emre Mor için Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kiralama teklifi yapacağı öne sürülüyordu.

Türk spor basınında yer alan "Emre Mor, Türkiye'ye geliyor" haberlerinin ardından İspanyol basını durumu masaya yatırdı.

La Voz de Galicia'da yer alan habere göre, Emre Mor'un devre arasında İspanya'dan ayrılarak Türkiye'ye gitmesi mümkün gözükmüyor.

Emre Mor'un Celta Vigo'ya çok şey katacağına inanan teknik direktör Juan Carlos Unzué'nin buna izin vermesi olasılıklar arasında yer almıyor. Emre Mor'a daha fazla forma vermeye başlayacak olan Unzue, genç oyuncunun kısa sürede takımın önemli parçalarından biri olacağını düşünüyor.

EMRE MOR ÖZEL BİR OYUNCU

Sezon başında Borussia Dortmund'tan Celta Vigo'ya 13 milyon Euro'ya transfer olan Emre Mor, bu sezon çıktığı 6 lig maçında sadece 140 dakika forma şansı bulabildi.

Celta Vigo teknik direktörü Juan Carlos Unzue konu hakkında, "Emre Mor her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Böyle devam ederse hiç şüphesiz daha çok dakika alacak. Kalitesi, diğer futbolculardan çok farklı. Bize çok katkıda bulunacaktır. Geçen sezon fazla dakika alamadı ama çok özel bir oyuncu'' sözlerini kullanmıştı. (Sporx)

Kayıp aranıyor!
Milliler yenildi, resmi hesap skoru yazmadı!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz