Sinan Engin'den çarpıcı sözler! ''Arda Turan, Türkiye'ye gelirse...''
FUTBOL

Sinan Engin'den çarpıcı sözler! ''Arda Turan, Türkiye'ye gelirse...''

/Admin Admin
14-11-2017
0

Engin, Galatasaray'a transferi gündemde olan Arda Turan'la ilgili "Arda Turan, Türkiye'ye gelirse hayatının hatasını yapar. Buraya gelirse kendisini yolda kavga ederken de duyabilirsin, tribünden ona yapılan protestoya cevap verirken de" diye konuştu.

Arda Turan'ın Galatasaray'a döneceği şeklindeki iddiaları yorumlayan Sinan Engin'in açıklamaları şöyle;

"Arda Turan Türkiye'ye gelirse hayatının hatasını yapar"

"Arda Turan, Türkiye'ye gelirse hayatının hatasını yapar. Kendisine yazın da söyledim: 'Avrupa'da kal, istersen Çin'e git ama buraya gelme. Çünkü burada sana futbol oynatmazlar. Bu ülkede basın ve sosyal medya seni rahat bırakmaz. Çünkü sivrildin ve uç noktadasın' dedim. Bir futbolcu düşünün ki, Barcelona'da oynanıyor ve sevilmiyor. Bu çok üzücü bir durum. Milli Takım'da ve başka alanlarda yaşanan bir takım şeylerden dolayı Arda'yı herkes çok yanlış tanıyor. "

"Arda bence Türkiye'ye gelmeyecek"

"Arda pırıl pırıl bir çocuk, ama maalesef yaşanan süreçte Arda Turan'ı kamuoyu çok farklı tanıdı. Arda bence Türkiye'ye gelmeyecek. Buraya gelirse kendisini yolda kavga ederken de duyabilirsin, tribünden ona yapılan protestoya cevap verirken de. Çünkü Arda oynamadığı için çok sinirli, gergin ve stresli bir durumda. Hocasıyla sorun yaşadığından dolayı top oynayamıyor ve psikolojik durumu çok iyi değil. Arda'nın yapacağı tek şey Atletico Madrid'deki performansına ulaşıp Barcelona'da top oynamak. " (Milliyet)

''İnsanların aklıyla oynuyorlar, asabım bozuluyor''
Sınır geri dönerse kulüpler zor durumda kalabilir! Galatasaray...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz