Tudor’un iflası
FUTBOL

Tudor’un iflası

/Admin Admin
19-11-2017
0

Oyunu değiştirmek için hiç hamle yapamayan, maçın stratejisini hiçbir şekilde çözemeyen Hırvat teknik adam Igor Tudor, ne yazık ki bu müthiş takımı yerlerde süründürdü. Kansere çare bulundu ama G.Saray’da yan toplara bir türlü çare bulunamadı. 
 
DAHA ilk 45 dakika biterken Eren Derdiyok, Tolga Ciğerci ve Latovlevici’yi oyundan alarak maçı değiştirme imkanı vardı Igor Tudor’un... Ama dakika 75 ve hiçbir şey yapmadı. Tudor’un yanı sarı Tolga, Ndiaye, Latovlevici, Eren ve yan toplardaki zayıflığı ile Fernando Muslera tel tel döküldü. 
 
PLANI YOKTU!
 
TAMAM hakem Ali Palabıyık kötüydü ama Igor Tudor en kötüsüydü. G.Saray 1 maçtan çok daha derin konuları kaybetti. F.Bahçe maçında kötü oynadı, Trabzon’a yenildi ve Medipol Başakşehir’in üç önemli oyuncusu yokken fark yedi! Burada G.Saray’ın nereye gittiğini sorgulamak lazım. Şimdi bazıları çıkıp hocaya destek olalım derler... Ama hoca tüm planları ile ne yazık ki iflas etti. 
 
BAŞKAN Dursun Özbek, tüm iyi niyeti ile çalışırken şimdi devre arasında neşteri vurmalı. Yoksa her şey çok geç olabilir. 

Bahri Havadır / Vatan

Mustafa Üstün yazdı: ''Terim gelir, dertler biter!''
Galatasaray’ın başındaki zat!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz