''3 puana ihtiyacımız vardı''
FUTBOL

''3 puana ihtiyacımız vardı''

/Admin Admin
19-11-2017
0

Başantrenör Nedim Özbey, yardımcı antrenör Umut Çakır, kaptan Hüseyin Koç ve oyuncumuz Emin Gök, karşılaşma sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

NEDİM ÖZBEY

"Bu galibiyete ve 3 puana ihtiyacımız vardı. Gerçekten çok iyi çalıştık. Söylediğimiz her şeyi taktik anlamında uyguladığımız bir maç oldu. Bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Haftaya burada Torul Gençlik takımını ağırlayacağız. Sonra devre arasına giriyoruz. İkinci yarı bizi beklesinler."

UMUT ÇAKIR

"Hafta içi iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Kula Belediyesi’ne çok çalıştık. Galibiyet almamız, puan almamız gereken bir maçtı. Önümüzdeki maçta Torul Gençlik ile karşılaşacağız. Puan kayıplarımız var. Çalışmaya devam edeceğiz. İkinci yarı daha iyi oyun oynayacağımızı düşünüyorum. İnşallah ilk yarıdaki puan kayıplarımızı telafi edeceğiz."

HÜSEYİN KOÇ

"Bugün kazandık. Galibiyetten daha önemli bir şey yok bizim için. Biz onunla yaşıyoruz. Kula Belediye ile puanlarımız yakındı. 3 puanı almak çok iyi oldu. Torul Gençlik maçını kazanıp, en azından ilk yarıyı 17 puanda bitirmek istiyoruz. İkinci yarı ilk 4’te olabilmek için savaşmaya devam edeceğiz. Biz Galatasaraylıyız. Futbol, basketbol, voleybol fark etmez. Nerede olursa olsun bizim için en büyük camia. Dün kaybetmiş olabiliriz, bugün kazandık. Burada olduğum için çok mutluyum. Taraftarlarımızın desteği arttı. Galibiyet için onlara ihtiyacımız var."

EMİN GÖK

"Bir haftadır iyi çalışmıştık bu maça. Staff ekibini tebrik ediyorum, verdikleri taktikler yüzde yüz tuttu. İlk yarı öncesinde iyi bir galibiyet oldu bizim için. Haftaya oynayacağımız son maçı da kazanarak ilk yarıyı güzel bir şekilde tamamlamak istiyoruz." (Galatasaray.org)

Aslan, Hatay'ı elinden kaçırdı!
Fatura Tudor'a çıktı: ''İyi işleyen düzeni bozdu!''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz