Başkan Özbek artık Florya’dan ayrılmayacak!
FUTBOL

Başkan Özbek artık Florya’dan ayrılmayacak!

/Admin Admin
20-11-2017
0

Igor Tudor ve sportif direktör Cenk Ergün’e hesap soracak olan Galatasaray Başkanı, ilerleyen günlerde takımla da konuşacak.

İlk 8 haftada 7 galibiyet 1 beraberlik alan Galatasaray, sonraki süreçte ise yaşadığı kayıplarla zirvedeki yerini iyice tehlikeye soktu. Son Başakşehir mağlubiyetiyle birlikte rakibiyle puan puana gelen (26) Aslan’da Başkan Dursun Özbek duruma el koyacak. 5-1’lik ağır Başakşehir yenilgisinin ardından stadı bir hayli sinirli terk eden ve kimseyle konuşmayan Galatasaray’ın patronu, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gidecek. İgor Tudor ve sportif direktör Cenk Ergün ile toplantı yapacak olan Özbek, son haftalardaki düşüşün nedenlerini soracak ve net şekilde uyarılarda bulunacak. Bu sene mutlaka şampiyon olmaları gerektiğini her fırsatta Tudor’a anlatan Özbek, ilerleyen günlerde takımla da konuşma yapmayı düşünüyor.

Artık Florya’da olacak 

Yaşanan önemli kayıpların ardından oluşan negatif havayı dağıtmak isteyen ve oyunculara moral verecek olan Özbek, bundan sonraki süreçte sık sık Florya’da bulunmayı planlıyor.

Başkan, sportif direktör Cenk Ergün’den de transfer görüşmelerini hızlandırmasını isteyebilir.  (Fanatik)

Tudor, Latovlevici'nin yerine onu oynatacak!
Galatasaray'da Serdar Aziz geri dönüyor!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz