Denizli'den şampiyonluk tahmini! ''Galatasaray benim için halâ...''
FUTBOL

Denizli'den şampiyonluk tahmini! ''Galatasaray benim için halâ...''

/Admin Admin
21-11-2017
0

Mustafa Denizli'nin değerlendirmeleri şöyle: 

"Suni gündem değil. Tudor'un şanssızlığı şudur: Sezon başında takıma gelseydi ve bu skorları alsaydı böyle sorun olmazdı. Karabükspor'dan gelişi ve beklentinin karşılanmayışı sorun oldu. Sezon sonunu tartışmalı geçirdi, sezon başını tartışmalı geçirdi. Bu tartışmaları ancak 8-9 hafta kesebildi. Grafik aşağı doğru dönünce ve rakiplerinin kazanması ile bir anda lig yarışı yeniden başladı."

"PERŞEMBE'NİN GELİŞİ ÇARŞAMBA'DAN BELLİDİR"

"Galatasaray bir anda zirvede yalnız kalacağı ortamdan arap saçına dönmüş bir noktaya geldi. Bazı insanlar vardır bu sonuçlarla yeri tartışılır, bazılarının tartışılmaz. Teknik değerlendirme yaptığımız durumda herkese göre farklı tenkit çıkabilir. Gençlerbirliği maçı sonunda gazetede 'skor çok iyi ya sistem' diye başlık atmıştım. 'Bu tercihlerle Başakşehir maçına çıkarsa başı inanılmaz ağrır' demiştim. Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir"

"MAÇI KAYBETTİKTEN SONRA 2 YA DA 5 YEMİŞSİN, ÖNEMLİ DEĞİL"

"Tudor, Başakşehir'in analizini iyi yapsaydı, mutlaka farklı kadro ile çıkardı. Maçı kaybettikten sonra 2 ya da 5 yemişsin önemli değil. Detaylarla zaman kaybediyoruz. Kocaelispor'a başladığımı yıl ilk olarak İstanbul'da Beşiktaş'a karşı oynadık ve kaybettik. Maçta 7 tane yedik. Gazetecilere dedim ki; "2-1 kaybetseydik bu soruları soracak mıydınız? Böyle düşünürseniz 1-0 ya da 2-1 yenilgilere sevinir durumda olursunuz" dedim. Ertesi sene İnönü'de Beşiktaş'a 5 gol attık."

"TUDOR BENCE ANALİZ KISMINI İYİ YAPAMAMIŞ"

"Başakşehir bağıra bağıra ligin en kompakt takımıdır. Tudor'un hatası bir; rakip analizini iyi yapmamış. İki; Kendi oyuncularını iyi değerlendirmemiş. Tudor bence analiz kısmını iyi yapamamış. Hücuma nasıl çıktıklarını, saha parselasyonunu iyi çalışmamış. Yapmış olsaydı farklı çıkardı."

"BENİM İÇİN GALATASARAY HALA YARIM ADIM ÖNDE"

"Liderlik ve şampiyonluk farklı profillerdir. Şu anki durumda kimin şampiyon olacağını söyleyemiyorum. Toplam dört tane takım var ki hepsine %25 dağılmış durumdadır. Galatasaray, Başakşehir, Beşiktaş, Fenerbahçe. Benim için hala yarım adım Galatasaray önde. Fakat uygulamaya baktığımız zaman farklı. Galatasaray dörtte dört yaptığı zaman da söyledim. Bu tercihleri yanlış dedim. Motorun ısınması lazım."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Büyüka'dan çarpıcı Tudor iddiası! ''Artık Tudor'un Galatasaray'da...''
Muslera'ya sürpriz talip!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz