Denizli'den Galatasaraylı yıldıza övgü dolu sözler! ''Her zaman oynatmak lazım"
FUTBOL

Denizli'den Galatasaraylı yıldıza övgü dolu sözler! ''Her zaman oynatmak lazım"

/Admin Admin
25-11-2017
0

'Galatasaray iç saha maçlarında hep zorlanıyor'

"Galatasaray için bu akşam çok sıkıntılı bir maç oldu. Bu akşam iyi bir performans bekliyordum ama istediğim tadı ve tuzu alamadım. Aslında bu akşamki on bir doğru bir on birdi. Eğer Başakşehir maçında böyle bir on bir ile çıksaydı sorun yaşamayabilirdi. Bu akşam sonucu korumak  Galatasaray için son derece önemliydi."

'Galatasaray bu akşam puan kaybına uğrasaydı...'

"Galatasaray bu akşam kazandı ve önünde çok önemli bir derbi mücadelesi var . Fizik kalitesiyle haftaya oynayacağı Beşiktaş maçındaki performansı merakla bekliyorum. Beşiktaş maçından alacağı iyi sonuç Galatasaray için tekrar iyi bir çıkış sağlayacaktır. Bu akşam sarı kırmızılı ekibin herhangi bir puan kaybında,  büyük bir deprem etkisi olabilirdi. Bu akşam kazanmak çok önemliydi."

'Galatasaray'ın 11'inde her zaman Yasin gibi isim olmalı'

Galatasaray'ın saha dizilişinde hep sorunlar var. Yasin gibi bir oyuncuyu her zaman oynatmak lazım, Yasin çok olumlu ve meziyetli  bir oyuncu, hem sağda hem solda oynayabilen başarılı bir isim. Galatasaray'da sakatlıktan yeni çıkan bir oyuncunun bu akşam 11'de sahaya çıkması her zaman soru işareti ama Yasin bu akşam bu soru işaretini ekarte etti. Yasin her zaman hem deplasmanda hem içeride ne kadar tehlikeli bir oyuncu olduğunu gösterdi.

'Galatasaray'da orta sahada sorunlar var'

Galatasaray'da orta sahasında sıkıntılar devam ediyor. Belhanda duran toplarda ortaya çıkıyor onun dışında bir faydası yok. Yine Selçuk'ta sorunlar devam ediyor özellikle taraftarla. Ndiaye uyum sorununu aşamadı. Tudor'un bir an evvel orta sahayı toparlaması gerekiyor. Galatasaray'da Maicon dışında çizgisinin üzerine çıkan oyuncu yoktu. Rodrigues sağda iyi işler yaptı diyebiliriz.

'Alanyaspor, Vagner Love'ı aradı'

Bu akşam Alanyaspor özelilkle  Vagner Love ve Mbilla'yı çok aradı. Bu iki oyuncu takımın önemli iki silahı, öne oynayabilen ve rakip savunmayı iyi  baskı kuran oyuncular.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Latovlevici, Alanyaspor karşısında ne yaptı?
Galatasaray'ın Yasin ile bulduğu golde ofsayt var mı?

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz