Necati Ateş'ten çarpıcı yorum! ''Emre Akbaba, Galatasaray'a transfer...''
FUTBOL

Necati Ateş'ten çarpıcı yorum! ''Emre Akbaba, Galatasaray'a transfer...''

/Admin Admin
15-12-2017
0

Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında konuşan Ateş'in önemli açıklamaları şu şekilde:

Arda Turan, Galatasaray'a gelecek mi?

"Arda Turan, Galatasaray'ın evladıdır ve Türk futbolunun en önemli futbolcusudur. Ayrıca Atletico Madrid'de oynarken Galatasaray forması giyip, takımı desteklemesi onun nasıl bir Galatasaraylı olduğunun bir göstergesi. Bu sebeple Türkiye'ye gelirse Galatasaray'da oynayacaktır."

Necati Ateş: "Emre Akbaba, Galatasaray'a transfer..."

"Emre Akbaba'yı Galatasaray transfer etmeli, bunu daha öncede söylemiştim ve Vagner Love'ın iyi performansında Emre'nin payı çok fazla."

Ateş'ten Beşiktaş yönetimine eleştiri

"Beşiktaş'ın şu anki başarısı bizi çok mutlu ediyor. Yarınlar için çok önemli bir başarı var. Fakat Beşiktaş yöneticileri son 2 sezondaki başarıları rakipleri aşağılamak için kullanması beni rahatsız ediyor."
 
Ateş: "Türkiye'nin en büyük kulübü Galatasaray"

"Türkiye'de bir başka takım UEFA ve Süper Kupa kazanana kadar Türkiye'nin en büyük kulübü Galatasaray'dır. Ayrıca 3. ve 4. yıldızları ilk Galatasaray takmıştır. Başkan Dursun Özbek doğru söylemiş, herkes rütbesini bilecek."

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi serüveni

"Beşiktaş, umarım Şampiyonlar Ligi'nde çok başarılı olur, Beşiktaş'ı destekliyoruz ama dediğim gibi en başarılı kulüp Galatasaray'dır."

Necati Ateş'ten Gomis yorumu

"Her karara itiraz ediliyor Gomis'in kararına da itiraz edildi ama Gomis'in oynayacak olması Galatasaray için çok önemli. Ayrıca Yeni Malatya'da Yalçın Ayhan'ın oynamaması Galatasaray'a bir avantaj getirecektir."
 
Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor maçı

"Yeni Malatyaspor, kendi evinde oynayacak ve hava şartları kendi lehine olacak ama Galatasaray'da şampiyon olmak istiyorsa böyle maçları kazanmak zorunda."   (Ajansspor)

Galatasaray'da sıcak transfer gelişmesi! Mancini kıyağı...
Galatasaray, kupaya çeyrek finalde veda etti!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz