''Bu iş Tudor'la olmuyor Dursun Başkan, ısrar edilirse...''
FUTBOL

''Bu iş Tudor'la olmuyor Dursun Başkan, ısrar edilirse...''

/Admin Admin
17-12-2017
0

Geçen hafta kazanılan maç ve tekrar lider olarak Malatya'ya gelen Galatasaray, maçın favorisiydi.

Tudor maçtan önce baskılı ve hemen golü düşünen bir şekilde maça başlayacağız dedi. Ama maçın ilk yarısı tam tersi oldu. Maça 3'lü savunma ile başlayan Tudor rakibine 10 dakika da 2 net posizyon verdi. Yine duran toptan gol yedi. Rakibe posizyon verdi. Sahada ilk yarı resmen, uyuyan bir Galatasaray vardı. Skor da 2-0 oldu tabii ki.

İkinci yarıya Tudor, Maicon'u oyundan alarak, Rodrigues ile başladı.. Hep aynı senaryo. 3'lü savunma macerası, Denayer'i göbeğe çekme hastalığı... Tudor'da değişen bir şey yok. Top daha fazla Galatasaray'daydı ama 70. dakikaya kadar posizyon yok ve Ndiaye ligdeki ilk golünü atarak maçı 2-1'e getirdi.

ISRARA GEREK YOK

Feghouili ve Belhanda'nın oyuna hiçbir katkıları olmadı bu maç. Son bölümde baskılı gibi de gözükse Galatasaray net posizyon bulamadı rakibine karşı. Eren Derdiyok değişikliği son dakika tam fiyasko. Gole ihtiyacın var, 2 dakika kala forvet alıyosun oyuna.

Bu iş Tudor'la olmuyor işte zorlama Dursun Başkan. Eğer yönetim olarak Tudor'da ısrar edilirse Galatasaray sezonun kalan kısmında çok daha büyük sıkıntılar yaşayabilir. 

En geç devre arası Hırvat hoca gönderilmeli ve takım tecrübeli bir teknik adama emanet edilmeli.

MAÇIN EN İYİSİ SADIK

Galatasaraylı forvetlere hiç şans tanımadı.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ FEGHOULI

Cezayirli futbolcu hiç sorumluluk almadı.

Evren Turhan / Takvim

Şansal Büyüka'dan flaş yorum! ''Ayrılık zamanı, artık duramaz''
Levent Tüzemen yazdı; ''Tudor kalmalı!''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz