Galatasaray Yönetimi adayları değerlendirmeye başlıyor!
FUTBOL

Galatasaray Yönetimi adayları değerlendirmeye başlıyor!

/Admin Admin
17-12-2017
0

Yönetim Hırvat hocayla yolları devre arası ayıracak. Sarı-Kırmızılı yönetimin hafta içinde yapacağı toplantıda yeni teknik direktör masaya yatırılacak.Tudor, Göztepe maçı sonrasında yollanacak.

Galatasaray'da Tudor devri Göztepe maçı sonrasında bitiyor. Yeni Malatyaspor karşısında alınan yenilgi ve ardından liderliğin kaybedilmesi Hırvat hocanın takımda kalma ümitlerini tamamen bitirdi. Tudor'a destek veren Başkan Özbek'in bile Hırvat hocayla artık yola devam etmeyi düşünmediği öğrenildi

GÖZTEPE MAÇINDA SON KEZ

Başakşehir ve Beşiktaş karşısında alınan farklı yenilgilerin ardından Galatasaray'daki geleceği sürekli sorgulanan Tudor hocanın Göstepe maçında takımın başında son kez sahaya çıkacağı belirlendi.

YÖNETİM BU HAFTA TOPLANIYOR

Galatasaray Yönetimi'nin bu hafta bir toplantı gerçekleştirerek Tudor konusunu bir kez daha görüşeceği iddia edildi. Bu görüşmede Tudor'la yolların ayrılmasına kesin olarak karar verileceği öne sürüldü.

ADAYLAR DEĞERLENDİRİLECEK

Galatasaray Yönetimi Göztepe maçı sonrasında skor ne olursa olsun Tudor'la yolların ayrıldığını duyuracak. Bu hafta yapılacak olan toplantıda teknik direktör adaylarının görüşüleceği de gelen bilgiler arasında. (Takvim)

''Hep söylüyorum, Tudor ile geçen her gün...''
Sistem arızası!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz