Tudor dehası!
FUTBOL

Tudor dehası!

/Admin Admin
18-12-2017
0

He unutmadan bir de 89. dakikada Eren’i oyuna almak gibi bir fantazi! Yeter gerçekten yeter artık. Bu eziyet bitmeli. Çünkü bu kadar para harcanıp bu takımı G.Saraylıların göğsü ağrıyarak tahammülü kalmadı. 
 
HEYECAN VE SİNERJİ YOK!
 
TUDOR’UN yanlışları tamam da Belhanda, Feghouli ve Denayer gibi aymazların, umursamazların hiç mi günahı yok? Bu kadar vurdumduymaz futbolcular görmedim. Malatya’ya kocaman bir alkış. Analarının ak sütü gibi galibiyeti hak ettiler. G.Saray için Malatya tribünlerinde üç üç diye bağırılıyor, Trabzonlu taraftarlar her hafta G.Saray’da oynasak diye dalga geçiyor.
 
PEKİ ne olacak şimdi? Bence müdahale edilmezse şampiyonluk gidiyor. Düşünün 62 dakika kaleye bir tek şut atamayan G.Saray düşünün. Düşünün Feghouli’nin tek olumlu hareketi yok, Belhanda’nın yine öyle. Her şey arap saçı! Kimin nerede oynadığı belli değil. Takımın fişi çekilmiş durumda. Herkes isteksiz ve heyecansız. Sinerji yok. Ve taraftarın hırpalanan sinir sistemi ve kaçan puanlar! Dursun Başkan masaya çoktan yumruğunu vurma şansı geldi geçiyor. Ya çözüm bulursun ya da gelecekte bütün projelerin ters teper.

Bahri Havadır / Vatan
 

Yönetimin mağlubiyeti
Galatasaray'ın gündemindeki ünlü hocadan flaş yanıt: ''Reddettim!''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz