Galatasaray hazırlıklarını çift kale maçla sürdürdü!
FUTBOL

Galatasaray hazırlıklarını çift kale maçla sürdürdü!

/Admin Admin
09-01-2018
0

Sueno Hotels Deluxe Belek’e ait tesislerde ilk olarak saat 10.30’da medya mensuplarına kapalı bir idman yapan Sarı Kırmızılılar, antrenmana ısınma hareketleriyle başladı. Antrenmanın bir sonraki bölümünde sınırlı alanda toplu oyun gerçekleştirildi. Antrenmana daha sonra interval koşuyla devam edildi. Sabah idmanı, dar alandaki toplu oyunun ardından yapılan interval koşuyla tamamlandı. Oyuncuları antrenman sonrası toparlanmaya destek amaçlı soğuk havuz uygulaması yapıldı.
 
Günün ikinci çalışması ise saat 17.30’da medya mensuplarına açık olarak gerçekleştirildi. On istasyonlu genel kuvvet çalışmasıyla başlayan akşam antrenmanı, sınırlı alanda beşe beş hedefli ve hedefsiz grup oyunlarıyla sürdürüldü. Devam eden bölümde sınırlı alanda 10’a 10 çift kale taktik çalışma yapıldı. Akşam antrenmanı, rejenerasyon koşusu ve soğuma hareketleriyle tamamlandı.
 
Mariano ve Garry Rodrigues, her iki idmanda da takımla birlikte çalışmalara katıldı.
 
Galatasaray Futbol Takımı, Antalya’nın Belek beldesindeki hazırlıkları kapsamında yarın saat 16.30’da medya mensuplarına kapalı bir antrenman gerçekleştirecek. (Galatasaray.org)

Galatasaray, Moskova deplasmanında kazandı!
Real Madrid'den Galatasaray'a! ''Fatih Terim'in felsefesine çok uygun''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz