Eren Derdiyok'tan iddialı açıklama! ''Yüzde 100 bu yolda şampiyon olacağız''
FUTBOL

Eren Derdiyok'tan iddialı açıklama! ''Yüzde 100 bu yolda şampiyon olacağız''

/Admin Admin
12-01-2018
0

Eren Derdiyok'un değerlendirmeleri şu şekilde:

"İlk iki maçımızı oynadık ve galibiyet aldık. Takım içerisinde neşe var. Bu neşeyi de sahada hocanın istedği tarzda oynayarak, iyi işler yapacağımızı düşünüyorum."

Eren'den performans değerlendirmesi

"Futbolda iniş ve çıkışlar oluyor. Geldiğimde takım olarak çıkış yakaladık ve takım olarak da düşüş yakaladık. Puan kayıpları oldu. Şampiyonluğa pek oynayamadık. Bundan ders çıkarmamız lazım. Bu sene çok iyi bir kadroya sahibiz. Bu sene de inişli-çıkışlı maçlar oldu. Fatih Hoca'nın gelmesiyle çok iyi bir hava geldi. Hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum."

Eren Derdiyok'tan Tudor yorumu

"Hoca ile özel bir sıkıntı yaşamadım. Hocanın kendine göre felsefesi ve tarzı vardı. Bu onun felsefesi ve biz oyuncular olarak isteklerini yerine getirmeye çalıştık. Buraya gelmemizde de tabii ki katkısı olmuştur. Bunlardan ders çıkarmamız lazım."

"Hocanın gelmesiyle bir hava geldi. Tesiste olsun, çalışanlar olsun, statta olsun. Bizde de farklı bir hava yarattı."

Gomis yorumu

"Gomis, çok iyi performans gösterdi. Takım arkadaşı olarak her zaman onu destekliyorum. O da beni destekliyor. Çok fazla forma şansı bulamadım. 4-4-2 ya da 4-5-1 hocanın kararı. Biz en iyi şekilde kendimizi hazırlıyoruz. 4-4-2 sisteminde şans verirse en iyisini yapmak istiyorum."

Galatasaray'ın derbi performansı

"Çok farklı bir hava. Geçmişte çok derbi puanı kaybettik. Her derbi havası farklı olur. Bazı maçlar olur bereberliğe; bazen de mecbur kazanmak lazım. Ders çıkarttık ve taraftarımızı arkamıza alarak maçları kazanmak istiyoruz."

Sneijder ve Belhada yorumu

"Forveti besleyenlerden biri de 10 numara. Ama bu bir takım oyunu; bizim takım oyunu oturmuştu. O yönden tabii şanslıyız. Bazen kitlenen maçlarda oyunu açanlar 10 numara oyunculardır."

"İyi kadro kuruldu ve iyi karakterler geldi. İlk haftalar çok iyi performans sergiledik. Takım hiç pes etmedi. Gereksiz puan kaybı oldu. Daha iyisi olabilirdi."

"Kulüp adına çok büyük isimler. Küçükken bile takip ettiğim isimler vardı. Biz genç oyuncular olarak zamanında çok takip ettik. Onlar bize yardımcı olacaklar. Çok şanslıyız diyebilirim."

Necati Ateş ile Elmander değerlendirmesi

"Bir forvet oyuncusu için Necati ağabey olsun; Elmander'den bir şey öğrenebilmek çok büyük mutluluk olur. Kendimi geliştirmek için katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum."

"İyi yoldayız. Şampiyonluk yolunda en büyük aday biziz. Yüzde 100 bu yolda şampiyon olacağımızı düşünüyorum." (TRT Spor)

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim açıklaması! ''Kendisiyle mutlaka...''
Galatasaray'da o transferde kiralık umudu!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz