Fatih Terim esti gürledi! ''Haydi kalk Eren''
FUTBOL

Fatih Terim esti gürledi! ''Haydi kalk Eren''

/Admin Admin
13-01-2018
0

25 dakikası basına açık antrenmanda Eren Derdiyok ikili mücadele sırasında hafif bir darbe aldı. Seke seke kenara gelen Eren'in hemen kulüp doktoru yanına koştu.

Eren'in durumunun ciddi olmadığını gözlemleyen Fatih Terim hemen hamle yaptı. Kenarda çalışmayı izleyen Terim, bu duruma müdahale edip Eren Derdiyok'tan oyuna devam etmesini ve kulüp doktorundan ise kenara gelmesini istedi.

Terim, ciddi bir sakatlık yaşanmadığı ve su molası olmadığı sürece teknik heyet dışında staff ekibinden kimsenin sahaya girmesini istemiyor!

Süper Lig'in ikinci yarısına Antalya'da hazırlanan Galatasaray, akşam antrenmanıyla çalışmalarını sürdürdü. İlk 25 dakikası basına açık olarak gerçekleşen çalışmada futbolcular düz koşuyla idmana başlarken, ardından top kapma çalışması yaptı. Kaleciler ise, özel olarak getirilen antrenman aletiyle çalıştı. Tablete bağlı olan antrenman cihazında, kaleci antrenörünün bastığı düğmeyle yanan ışığı kaleciler söndürmeye çalıştı. Teknik Direktör Fatih Terim de, bu cihazla yapılan antrenmanı yakından takip etti. Hazırlıklarına Antalya Belek'te devam eden Galatasaray, bugün çift idman yapacak. (Hürriyet)

Taffarel'den Galatasaray'a 5 Sambacı! İşte o isimler...
Galatasaray'ın kara kutusu açıldı!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.