''Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki fark...''
FUTBOL

''Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki fark...''

/Admin Admin
11-03-2018
0

Galatasaray, Süper Lig 25. haftasında sahasında Atiker Konyaspor'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından Erman Toroğlu müsabakayı yorumladı ve Belhanda'ya çok ciddi eleştirilerde bulundu.

"SİNAN GÜMÜŞ TUHAF İŞLER YAPIYOR"

Sinan Gümüş tuhaf yerlerde tuhaf işler yapıyor. Sol ayaklı adamlar her zaman ters gelir. Fatih Terim bu maçta bir iyi ve bir kötü iş yaptı. Sinan Gümüş'ün oyuna girmesi doğruydu ama Donk'un çıkması hataydı.

"KONYASPOR AKILLI BAŞLAMIŞTI"

Konyaspor maçın başında akıllı bir iş yaptı. Takımın üzerinde çok büyük baskı var. Fenerbahçe maçı öncesi büyük baskı var. 1-0 öne geçiyor ve akıllı oynuyorsun. Gomis ile diğerlerinin bağlantılarını kesmişti Konyaspor.

"BELHANDA'NIN YAPTIĞI İŞ, İŞ DEĞİL. FATİH TERİM'İN TANSİYONU DÜŞMÜŞTÜ"

Belhanda'nın yaptığı işler yenilir yutulur cinsten değildi. Fatih Terim'in suratını gördüm, tansiyonu düşmüştü. Son dakikada kaptırdığı top, 65 metre uzakta top. Bitime kısa süre kalmış. Onun kalçasından parça falan alınır yani, o derece. Belhanda'nın kaptırdığı top dönüşte gol olsa 2-2 bitti. Hadi geçmiş olsun. Bunlar nasıl oyuncular?

"BEŞİKTAŞ İLE GALATASARAY ARASINDAKİ FARK..."

Beşiktaş sahayı hem enlemesine iyi kullanıyor, hem de takım mesafesi kısa. Galatasaray'ın Muslera ile çıkardığı toplara bakın. Takımın mesafesi çok uzun. Beşiktaş ile Galatasaray arasında böyle bir fark var.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Maicon, Chedjou'yu hatırlattı! Dikkat çeken istatistik!
Terim'den Sergen Yalçın'a yanıt! Şenol Güneş ve Kocaman'a mesaj!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz