Meleke'den Aslan'ın yıldızına tam not! ''Şener'in kanadının koridora çevirdi''
FUTBOL

Meleke'den Aslan'ın yıldızına tam not! ''Şener'in kanadının koridora çevirdi''

/Admin Admin
19-03-2018
1

İşte o açıklamalar:

"Fenerbahçe - Galatasaray derbisine tedirginlik damga vurdu, ilk yarı 2 takımında pozisyon üretemediği bir devre izledik. Galatasaray adına kırılma noktası Fernando'nun çıkması oldu, gerçi kırmızı kart görebilirdi."

"Hakemlerin maçın başındaki kararlarıyla maçın sonundaki kararları bir değil"

"Fernando - Guiliano arasındaki pozisyon büyümedi ama De Souza ile olsa olay büyüyebilirdi. Hakem yönetimi çok kötüydü, Fırat Aydınus da derbide düdük çalmamak için direndi ve ben artık MHK derbilerde kart çıkartmayın talimatı vermiş diye düşünmeye başladım. Bülent Yıldırım, maçı öyle dengede götüreyim büyük düdük çalmayayım maçı böyle tamamlayayım. Hakemlerin maçın başındaki kararlarıyla maçın sonundaki kararları bir değil. Maçın başında tekme at, dirsek at, tükür hakem uyarıyor sadece maçı sonunda dikkat edeceksin hakem kartı gösterebiliyor. Böyle bir anlayış var Türkiye'de malesef."

"Tolga Ciğerci, sert vursa farklı olabilirdi"

"Tolga Ciğerci, son pozisyonda 19 yıllık kazanamamanın yükünü omuzlarında hisseti ve sade bir vuruş yapamadı, sert vursa farklı olabilirdi. Gomis'de fiziksel bir düşüş var, bayılmadan mı kaynaklandı bilmiyorum ama çok güçlü değil."

" Mehmet Ekici'ye sesleniyorum..."

"Aykut Kocaman, Mehmet Ekici'yi oynatmak istiyor ve kesebileceği tek isim Aatıf ve bu sebeple onu kesiyor. Burada çok taktik teknik falan yok diyebiliriz. Mehmet Ekici'ye sesleniyorum, sen yetenekli futbolcusun çift dalarak atlayarak oynamana gerek yok. Beşiktaş maçında da çok agresif oynadı, maça neden agresif başlıyor. Sen yetenekli oyuncusun faulle kendini ispatlamaya çalışmamalısın."

"Şener'in kanadının koridora çevirdi"

"Rodrigues, Şener'in kanadının koridora çevirdi, Feghouli çok faul yapıyor ve hakemler bunu kaçırıyorlar. Adebayor da aynı şekilde dün çok faul yaptı."

"Fatih Terim, artık çok olgunlaştı, futbolcular artık kendi çocuklarından bile küçük nerdeyse torunları dışında. Aykut Kocaman, çok fazla komplo teorisi dile getirdi ve antipatik oldu, şimdi konuşunca değersizleşiyor. Aykut Kocaman kendini bir komplo olduğuna inandırmış, buna inanıyor. Şenol Güneş'in Mehmet Özdilek'i itmesi benim gözümde hocayı 100 puan düşürdü, gerçi hocanın umurunda değildir ama çok saygı duyduğumuz adamlar kendilerini yok ediyorlar. Fatih Terim son şampiyonluğunu sahaya girerek kazanmıştı bu sezon bunu yapmıyor." (Ajansspor)

Ayhan Akman, şampiyonluk favorisini açıkladı! ''Yüzde 60...''
Sneijder'den geri dönüş açıklaması! ''Her zaman söyledim...''

Yorumlar

  • İsimsiz

    Bu adama göre Fatih Terim şampiyonlukları ya sahaya girerek kazanır ya da ballıdır.

    19-03-2018

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.