Şampiyonluk motivasyonu! Trabzon, Başakşehir ve Beşiktaş maçları öncesinde de yapılacak!
FUTBOL

Şampiyonluk motivasyonu! Trabzon, Başakşehir ve Beşiktaş maçları öncesinde de yapılacak!

/Admin Admin
19-03-2018
0

Beraberliğin ardından Florya’da şov yapan sarı-kırmızılılar, yenilse bile takımın yanında olacaklardı.

Fenerbahçe maçının ardından Florya’da taraftarının sevgi gösterilerini yadırgayanlar olmuş ve “1 puana sevinilir mi?” sorusu gündeme getirilmişti. Ancak bu sevincin gerçek nedeni belli oldu.

Bunun planlı bir süreç olduğu dile getirildi. Fenerbahçe maçı öncesi son antrenmanın taraftara açılması bu stratejinin adımlarından biriydi. Çünkü Fatih Terim’e göre, şampiyonluk havasına girmek için taraftarla bütünleşmek gerekiyordu ve bunun için bir arada olmak şarttı. Bunun için bir adım atıldı, taraftar da buna karşılık verdi. Derbi sonrasında ise Galatasaray maçı kaybetse de, taraftar Florya’ya çıkarma yapacaktı. Sarı-kırmızılılarda yine iki haftadır maçlara giderken otobüste şarkılar söyleniyor ve deyim yerindeyse havaya giriliyor.

Bu da yine önemli bir motivasyon unsuru olarak gösteriliyor. Son iki haftadır bu pozitif tablonun futbolcular üzerinde olumlu etkiler yarattığı tespit edildi. Cim-Bom’da taraftar organizasyonlarının büyük maçlardan önce yine olacağı bildirildi.

Buna göre Trabzon, Başakşehir ve Beşiktaş maçları öncesinde de Florya ya da Türk Telekom Stadı’nda taraftarla takımla buluşturulacak. (Milliyet)

Fatih Terim'den futbolculara müjde!
Beşiktaş ve F.Bahçe'ye şok! Galatasaray yükseliyor...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.