Başakşehir karşısında bambaşka bir Galatasaray! 6 farklı oyuncu...
FUTBOL

Başakşehir karşısında bambaşka bir Galatasaray! 6 farklı oyuncu...

/Admin Admin
13-04-2018
0

Oyuncularıyla konuşma yapan tecrübeli hoca, “Siz Başakşehir’den 5 yiyecek takım deği siniz” dedi.

Başakşehir’le pazar günü Türk Telekom Stadı’nda şampiyonluk yolunda en kritik maçını oynayacak olan Galatasaray, ligin ilk yarısındaki 5- 1’lik yenilginin rövanşını almak istiyor. Cim Bom o maça Muslera, Mariano, Maicon, Denayer, Latovlevici, Ndiaye, Fernando, Tolga, Belhanda, Gomis ve Eren 11’iyle çıkmıştı. Ndiaye takımdan ayrıldı, Latovlevici, Denayer, Tolga ve Eren ise artık yedek. Ayrıca formuz Belhanda’nın yeri de sallantıda.

Feghouli ortaya, Sinan sağa 

Fatih hoca, orta saha üstünlüğünü ele geçirmek için Belhanda’nın yerine Donk’u oynatma ihtimali üzerinde duruyor. Terim’in diğer alternatifi de Feghouli’yi 10 numaraya çekip, sağ önde Sinan’la başlayarak Clichy’nin ileri çıkışlarına engel olmak. Tecrübeli hoca taktik provalarda tüm bu ihtimalleri deneyerek sonuç almaya çalışıyor.

‘Bu maçın telafisi olmayacak’ 

Bir yandan da takımını motive etmeye uğraşan Fatih Terim, dünkü idman sonrası “Siz Başakşehir’den 5 yiyecek takım değilsiniz. Taraftarımızla, pozitif oyunumuzla, Galatasaray’a yakışır şekilde mücadele edip bu maçı alnımızın akıyla kazanacağız. Hepinize güveniyorum, bu maçın telafisi olmayacak” ifadelerini kullandı.

Cim Bom yara sarıyor

Aslan Gençlerbirliği yenilgisinin yaraları nı sarmaya çalışıyor. Başkent’te bı raktığı 3 puanla liderlik koltuğunu kaptı ran Sarı-Kırmızılı ekip, Başakşehir ile pazar günü Türk Te lekom Stadı’nda oynanacak kritik maçın hazırlıklarına devam etti. Bu antrenmanın bir bölümü basına açık olarak gerçekl eşti. Son haftalarda tüm idmanl arı şampiyonluk havasında ve neşeyle geçen Cim Bom’ un dünkü çalışmasında ise disipl in ve hırs ön plandaydı.  (Fanatik)

Sınırda ordu var!
Galatasaray'dan Ada çıkarması!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.