Koridor yankılandı! ''Ölüyü dirilttiniz''
FUTBOL

Koridor yankılandı! ''Ölüyü dirilttiniz''

/Admin Admin
19-04-2018
0

Maç sonrası ise ekrana yansımayan çarpıcı detaylar ise şu şekilde oldu...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, maça neşeli başlamıştı. Üst üste gelen goller sonrasında morali bozulan tecrübeli çalıştırıcı ilk yarı biterken kenardan adeta esip gürledi.

Kenardan oyunculara sert direktifler veren kurt çalıştırıcı, 3 değişiklik yapsa da hezimetin önüne geçemedi. Maç sonunda Fatih Terim'in hedefinde hakemler vardı. Terim soyunma odasında Barış Şimşek'e yüksek sesle sitemde bulundu.

"ÖLÜYÜ DİRİLTTİNİZ"

Galatasaray’ın kupada Akhisarspor’a elendiği maçın ardından sarı kırmızılı takımın teknik patron Fatih Terim adeta çılgına döndü.

Terim maçın bitiş düdüğünün ardından soyunma odası koridorlarında hakem Barış Şimşek ve ekibine çok sert tepki gösterdi.

Basın mensuplarının mix-zone alanına alınmadığı o anlarda, koridorlar Terim’in ‘Ölüyü dirilttiniz’ sözleriyle yankılandı. Soyunma odası koridorları o anlarda adeta ölüm sessizliğine bürünürken, deneyimli teknik adamın sert tepkisi sonrası sesinin kısıldığı da dikkatlerden kaçmadı.

Fatih Terim ile Maicon arasında da enteresan bir olay yaşandı. Kırmızı kart gören Brezilyalı soyunma odasına gidiyordu. Fatih Terim oyuncusuna el işaretleri yaparak, "Nereye gidiyorsun" dedi. Bu durumu gören Hasan Şaş hızla hocanın yanına geldi Kırmızı kart gördüğünü söyledi.

Hasan Şaş ile taraftarlar arasındaki diyalog da gözlerden kaçmadı. Taraftara daha çok süre olduğunu söyleyen Şaş, olumsuz tezahüratların dinmesini istedi. Fatih Terim Hasan Şaş'ın sakinleşmesini söyledi.

Yüksek tansiyon içinde maçı seyreden İmparator, kendisine gelen bir topa sert bir şekilde vurdu. Tecrübeli teknik adam maç sonunda epey üzgündü. (Hürriyet)

GSYİAD’ın başkanı seçildi!
''Cumartesi günü bambaşka bir Galatasaray olacak, bundan herkes emin olabilir''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz