Terim, Beşiktaş derbisinde formayı Rodrigues yerine...''
FUTBOL

Terim, Beşiktaş derbisinde formayı Rodrigues yerine...''

/Admin Admin
22-04-2018
0

GECENİN adamı tartışmasız Fernando Muslera’ydı. 2-0’dan maç gidecekken ruhunu, karakterini, tecrübesini ortaya koyan Nando Muslera, şampiyonluk kapısını biraz daha araladı. 2. bir isim; Sinan Gümüş’tü. Rodrigues’ten çok iyi olduğunu bu maçta da gösterdi. Umarım Fatih Terim, Beşiktaş derbisinde Rodrigues yerine formayı Sinan’a verir. Çünkü sonuna kadar hak etti.
 
MÜTHİŞ bir futbol gecesinde Alanya’ya da hakkını teslim etmek lazım. Çok pozisyona girdi ama biraz önce söylediğimiz gibi kalesinde büyüdükçe büyüyen Muslera’yı geçemedi. Serdar Aziz’in skandal hamlesini anlatmaya gerek yok! Belhanda’nın Feghouli’nin gamsızlığını saatlerce konuşabiliriz. Ama şampiyonluk isteyen sarı-kırmızılılarda herkes ölüp ölüp dirildi. 
 
KAN TER İÇİNDE
 
STATTA izleyen, ekran başında takip eden herkesin kalbi yerinden fırlayacaktı. Çünkü G.Saray maçı kaybedebilirdi. Hakem penaltıyı verip kırmızı kartı çıkarsa bugün başka şeyleri konuşuyor olabilirdik. Yani G.Saraylılar, maçı kan ter içinde tamamladı. Fatih Terim ve öğrencilerinin geriye kalan 4 maçında da işleri çok kolay değil ama tünelin ucundaki şampiyonluk kupası bence göründü..

Bahri Havadır / Vatan

''Şampiyonluk gelecekse, bu iki oyuncunun...''
Denayer, Maicon'u unutturdu!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz