''Fatih Terim'in o değişikliği son derece önemliydi, Terim'i kutlamak gerekir''
FUTBOL

''Fatih Terim'in o değişikliği son derece önemliydi, Terim'i kutlamak gerekir''

/Admin Admin
22-04-2018
0

Mustafa Denizli'nin sözleri şöyle:

"Bugün, Alanya'da çok güzel bir maç oldu. Her şeye rağmen Galatasaray takımı geçen haftaki kupa mücadelesini unutmuş olmalıydı ama bazı oyuncular hala unutmamış gibiydi. Haftaya Galatasaray için son derece önemli bir derbi mücadelesi olacak."

"Galatasaray'da bireysel savunmada sorunlar var"

"Takım savunmasına nazaran Galatasaray, bireysel savunmada büyük sorunlar yaşıyor. Serdar Aziz penaltı pozisyonunda en kötü tercihini yaptı ve penaltıya neden oldu. Belki o pozisyonda Alanyasporlu oyuncuyu bıraksaydı; gol olma olasılığı yüzde 50 olabilirdi."
 
"Bazı oyuncuların katkı yapmadıklarını görüyorum."

"Bu akşamki maç belki de 7-8 takımın kaderini ilgilendiren bir maç idi. Galatasaray'da bazı oyuncuların katkı yapmadıklarını görüyorum. Bunun başında Belhanda geliyor. Bugünün en etkili ismi Muslera idi. Kısacası, Galatasaray bu akşam kazanabilecek; çok miktarda pozisyon bulamadı."

"Belhanda ile boşa geçen bir sezon"

"Sinan son maçlarda gel-gitler yaşadı ama bu akşam zor görevde golünü atmaya başardı. Belhanda ile boşa geçen bir sezon yaşandı. Bu oyuncu bu sene Galatasaray için tam bir fiyasko oldu. Fatih Terim'in Belhanda-Sinan değişikliği son derece önemliydi. Fatih Terim'i kutlamak gerekir."

"Muslera'yı tebrik etmek gerekir"

"Bu sezon müthiş bir yarış var ama futbol olarak oldukça gerisinde bir görüntü var. Galatasaray'da belki bugün olağanüstü oynayan oyuncu yoktu  ama Muslera'yı tebrik etmek gerekir."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Şampiyonluk golü!
Fatih Terim'den Modric sürprizi!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz