Toroğlu'ndan dikkat çeken Terim yorumu! ''Maçın adamı varsa tek adam var...''
FUTBOL

Toroğlu'ndan dikkat çeken Terim yorumu! ''Maçın adamı varsa tek adam var...''

/Admin Admin
12-05-2018
0

A Spor'da konuşan Erman Toroğlu dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. 

Toroğlu'nun sözleri şu şekilde;

"Bu sene Galatasaray taraftarları bu sene çok açıdan iyi puan aldılar. Saçma sapan işler yapmadılar, küfür olaylarına girmediler. Geçmişte yaptıkları hataları yapmadılar.  İç saha performansıyla dış saha performansı olayını kabul etmiyorum. Bu takım dışarıda da almalı. Bunu çözmek Fatih Terim’in işi. Terim geldikten sonra Galatasaray’ın defans anlayışı değişti. Tudor döneminde öyle bir anlayış yoktu. Defansı takım olarak yaparsınız. Her gelen top gol oluyordu, Galatasaray kopuk oynuyordu. Fatih Terim bunu değiştirdi ama bu da biraz zaman aldı."

'Bu maçta hiçbir Galatasaraylı oyuncuyu beğenmedim. Fakat takım halinde Galatasaray'ı beğendim'

"Bu maçta hiçbir Galatasaraylı oyuncuyu beğenmedim. Fakat takım halinde Galatasaray'ı beğendim. Hem de çok beğendim. Bugün bir tane Galatasaraylı oyuncuyu mücadele etmeden gördün mü? Tudor varken nasıl oynuyordu Galatasaray, Fatih Terim varken nasıl? Atılan şutlar cılız çünkü rakip hırpalanarak geliyor"

'Galatasaray takımını al, Fenerbahçe forması giydir taraftar tribünlere gelir'

"Göztepe maçında daha şampiyon değilsin. Fatih Terim kenarda çıldırdı. Yakalamışken 3-4 atacaksın. Aykut Kocaman'ın oyununda zenginlik yok. Oyuncu kalitesi olarak Galatasaray ile Fenerbahçe arasında çok fark var. Aykut Kocaman bir tarafı yapabiliyor. Galatasaray takımını al, Fenerbahçe forması giydir taraftar tribünlere gelir"

'Maçın adamı varsa tek adam var Fatih Terim'

"Avrupa'da Beşiktaş iyi oynarken söylüyordum. Avrupa'da yaptıklarını burada neden yapamadılar çünkü 4-5 oyuncu inanılmaz mücadele ediyordu burada yapmadılar.  Galatasaray sahaya çıkarken Gomis, Muslera yazarım Donk yazarım yanına takım kurarım. Donk'tan topçu mu? diyenler vardı. Maçın adamı varsa tek adam var Fatih Terim"

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Tamer Tuna'dan Galatasaray açıklaması! ''Yarından sonra...''
Galatasaray taraftarları Florya'ya akın etti! Ozan Kabak...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz