Sinan Engin'den Galatasaray'a çağrı! Fatih Terim'in...
FUTBOL

Sinan Engin'den Galatasaray'a çağrı! Fatih Terim'in...

/Admin Admin
13-05-2018
0

Sinan Engin'in açıklamaları şu şekilde:

"FATİH TERİM'İN HEYKELİ DİKİLMELİ"

"Şampiyonluk yarışında Beşiktaş'ın adı geçmiyor. Nereden nereye? Fatih Terim 4 kez geldi. Bu 7. şampiyonluk olacak. Fatih Terim gerçek bir efsane, heykeli dikilmeli. Abdurrahim Albayrak'ın da bir büstü yapılmalı. Metin Oktay büyük bir efsanedir o ayrı. Mesela 30 trilyon para lazım. Abdürrahim Albayrak bunları hallediyor. Yönetici olarak efsane. Abdurrahim Albayrak olmasaydı, Fatih Terim'in şansı %50 azalırdı."

"FATİH HOCA DONK'U GALATASARAY'IN VAZGEÇİLMEZİ YAPTI"

"Ben Galatasaray'ın iyi kadrosu olduğunu düşünüyorum. İyi futbolcuları var. İyi kadroya iyi bir teknik direktör lazım. Rodrigues vardı ama Tudor oynatmıyordu. Donk'u bakkaldan, marketten aldı. Fatih Hoca onu Galatasaray'ın vazgeçilmezi yaptı. Karabükspor'un teknik direktörü Fatih Terim olsa, Karabükspor şampiyon olamazdı. İyi teknik direktör ile iyi kadro buluşmalı.

"GALATASARAY 'CEZA ALMAYACAK' DEMİŞTİM"

"Ben Galatasaray'a 'Ceza almayacak' demiştim. Dursun Özbek'i de Mustafa Cengiz'i de tebrik ediyorum çalışmalarından dolayı. Bir takımın hakkı elde edip de Avrupa'da oynayamaması Türkiye için güzel bir şey olmazdı zaten."

"TUDOR KALSAYDI GALATASARAY BENCE ŞAMPİYON OLAMAZDI"

"Tudor kalsaydı ve yönetim ona Fatih Terim'e verilen desteği verseydi Galatasaray şampiyon olabilir miydi? Hayır bence şampiyon olmazdı."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Fatinoğlu'nun ekibinden ortak açıklama! ''Sürekli Galatasaray aleyhine çalınan haksız düdüklere...''
İşte gerçek Belhanda!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz