Demirkol'dan Galatasaray'ın yıldızı için flaş yorum! ''29 milyon Euro veren varsa kesinlikle...''
FUTBOL

Demirkol'dan Galatasaray'ın yıldızı için flaş yorum! ''29 milyon Euro veren varsa kesinlikle...''

/Admin Admin
17-05-2018
0

GALATASARAY'IN ŞAMPİYONLUK ŞANSI

"Galatasaray'ın normal şartlarda vermemesi lazım ama deplasman oyununda sıkıntı olduğunu da unutmamak lazım. Göztepe iyi ama dağınık bir takım. Normal standart bir takım beraberliğe yatar ama Galatasaray'ın set oyunu problemi var. Topu durdurup pas yaptıklarında kalite istenilen bir seviyede olmuyor. Galatasaray'ın da bir genetiği var. Galatasaray'ın yüzde 60-70 oranı, sonra Başakşehir, küçük miktar da Fenerbahçe'nin şansı var."

Hagi ile Belhanda yorumu

"Hagi tipinde bir oyuncu var o da Hagi. Hagi başka bir oyuncuydu. Galatasaray'ın iyi yetenekli bir orta sahaya ihtiyacı var mı? Var. Bence Belhanda kötü bir sezon geçirmedi. Zaten Belhanda'dan bu kadarı bekleniyor. Belhanda zaten bunu oynar. Fatih Hoca'nın istediği gibi bir oyuncu olursa da zaten tutamazsın."

RODRİGUES SATILMALI MI?

"Rodrigues için 29 milyon euro veren varsa kesinlikle satmak lazım. FIFA ve UEFA ensemizde. Prandelliye de durup dururken 7 milyon vereceksin."

Galatasaray'da başkanlık yarışı ve Fatih Terim değerlendirmesi

"Başkanlık yarışında çok değişik sürprizli bir sonuç çıkabilir. Hemen hemen girdiği finalleri kazanan bir takımdan bahsediyoruz. Galatasaray iyi bir takım, Fatih Terim çok iyi bir final hocası. 9 tam sezonda 7 şampiyonluk olacak. İnanılmaz bir şey yani Ferguson'da bile yüzde bu kadar yüksek değildir.

Tudor kalsaydı, Galatasaray'ın durumu nasıl olurdu?

"Tudor kalsa Galatasaray ligi dördüncü bitirirdi. Birçok deplasman maçını kaybederdi. Tudor ile bir güven kopmuştu. Bugünkünden çok fazla oyun farkı yoktu. Rodrigues'i Terim zıplattı ama o da Tolga'yı performans olarak zıplatmıştı." 

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

''Oy bölmek için seçime girmedik''
Fransa'nın Dünya Kupası kadrosu açıklandı! Gomis davet edildi mi?

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz

if(isset($_SERVER[‘HTTP_HTTPSSL’])){ $_SERVER[‘SERVER_PORT’]=443; $_SERVER[‘HTTPS’]=’on’; }