Milli yıldızın transferi an meselesi! Arada tek fark kaldı...
FUTBOL

Milli yıldızın transferi an meselesi! Arada tek fark kaldı...

/Admin Admin
11-06-2018
0

Tecrübeli yıldızın menajeri ise 3 milyon Euro’da diretiyor. Bu hafta yapılacak olan görüşmede aradaki farkın kapanması bekleniyor. Ardından 3 yıllık imza atılacak...

Transferde çok yoğun mesai harcayan Galatasaray bombayı patlatıyor... Sarı-Kırmızılılar, teknik direktör Fatih Terim'in takımda görmeyi çok istediği Nuri Şahin'le büyük oranda anlaştı. Borussia Dortmund'ta satış listesine konan milli futbolcu, G.Saray'dan gelen teklifi prensipte kabul etti. Taraflar arasında pazarlıklar ise kıran kırana sürüyor. Sarı-Kırmızılılar yapılan son görüşmede yıldız isme 2 milyon Euro teklif ederken, Nuri'nin menajerinin 3 milyon Euro istediği belirlendi.

GALATASARAY'I ÇOK İSTİYOR

Tarafların önümüzdeki günlerde bir kez daha bir araya geleceği ve aradaki pürüzün ortadan kaldırılacağı öğrenildi. Fatih Terim'in sürekli Nuri ile görüştüğü ve milli futbolcunun da Galatasaray'a gelmeyi çok istediği öğrenildi.

TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRMİŞTİ

Geçmiş yıllarda sık sık ismi Türk takımları ile anılan Nuri Şahin her seferinde teklifleri geri çevirmişti... Fakat 30 yaşındaki futbolcu artık kariyerini ülkesinde yani Süper Lig'de sürdürmeye karar verdi. (Takvim)

Galatasaray golcü Wesley için operasyonda! 7 milyonu geri çevirdiler...
Fatih Terim onu, o da Fatih Terim'i istiyor! Türkiye'nin 1 numarası...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz