Fatih Terim onu, o da Fatih Terim'i istiyor! Türkiye'nin 1 numarası...
FUTBOL

Fatih Terim onu, o da Fatih Terim'i istiyor! Türkiye'nin 1 numarası...

/Admin Admin
11-06-2018
0

Galatasaray da bu durumu görüşmelerde koz olarak kullanıyor. Alanyaspor para kazanmak için yaz döneminde milli yıldızı satmak zorunda ve en ciddi talibi Galatasaray.

İç piyasada yapılacak yerli transferinde teknik direktör Fatih Terim’in 1 numarası Emre Akbaba... İmparator, kendi döneminde A Milli Takım’a kazandırdığı gurbetçi futbolcuyu Galatasaray’da görmeyi çok istiyor.

Alanyaspor’da müthiş bir sezon geçiren Emre konusunda daha önce Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile görüşen Galatasaray Yönetimi, hafta içinde yeniden temas kuracak. Oyuncu cephesinde sorun yok, Emre Akbaba parçalı formayı giymeye sıcak bakıyor. Özellikle Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olması 25 yaşındaki orta sahayı cezbediyor.

Bonservis konusunda Alanyaspor her ne kadar diretse de, Emre Akbaba’nın sadece 1 senelik kontratı kaldı ve mukavele uzatmaya kesinlikle yanaşmıyor. Yani Güney ekibi, Emre’den para kazanmak için yaz döneminde futbolcusunu satmak zorunda. Aksi takdirde devre arasında Emre Akbaba herhangi bir kulüpte ön protokol yapıp, sezon sonu bedelsiz olarak Alanyaspor’dan ayrılacak.

Başakşehir devre dışı  

Bu transferde Galatasaray’ın en ciddi rakibi olan Başakşehir, orta sahaya Soner Aydoğdu’yu aldı. Fenerbahçe’de hoca belirsizliği yaşanırken, Beşiktaş ise maddi sıkıntılar nedeniyle küçülmeye gidiyor. Dolayısıyla Emre Akbaba için tüm yollar Galatasaray’a çıkıyor. (Fanatik)

Milli yıldızın transferi an meselesi! Arada tek fark kaldı...
İşte Fatih Terim'in gözdesi 10 genç yıldız!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.