Galatasaray'da acil eylem planı! Selçuk İnan...
FUTBOL

Galatasaray'da acil eylem planı! Selçuk İnan...

/Admin Admin
11-06-2018
0

Parasını 1 milyon 750 bin euroya indirmeyi düşünen sarı-kırmızılılar, sözleşmesini ise iki yıl daha uzatarak, jübilesini bu çatı altında gerçekleştirmesini amaçlıyor.

UEFA’nın Galatasaray ile ilgili anlaşmayı bugün duyurması beklenirken, sarı-kırmızılı kulüp de acil eylem planını devreye soktu. Bir taraftan iyi teklifler gelmesi halinde elindeki yüksek maliyetli futbolcuları gözden çıkaracak olan Cim-Bom, diğer taraftan da “İndirim yapın” mesajı verecek. Galatasaray ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan Selçuk İnan’ı, teknik direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda takımda tutma kararı alan yönetim, buna karşılık fedakârlık bekliyor.
 
Yönetim, 33 yaşındaki futbolcudan 2 milyon 950 bin euroluk ücretinde indirim istiyor. Sarı-kırmızılı yönetim buna karşılık olarak da kaptan Selçuk İnan’la yeni bir sözleşme yapmayı planlıyor. Böylece yıllık ücreti 1 milyon 750 bin euroya indirilecek olan futbolcuyla toplam iki yıllık bir mukavele yapılması amaçlanıyor.
 
Selçuk İnan bu şekilde 1 yılda kazandığı parayı neredeyse 2 yılda kazanacak ancak istediği gibi Galatasaray formasıyla jübilesini yapacak. (Milliyet)

Prandelli'den yıllar sonra gelen Galatasaray itirafı
Fatih Terim’in Sinan Gümüş planı belli oldu!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.