Galatasaray'da 25 milyon Euro'luk arayış!
FUTBOL

Galatasaray'da 25 milyon Euro'luk arayış!

/Admin Admin
13-06-2018
0

26 Mayıs'ta tekrar başkan seçilen Mustafa Cengiz, adeta bombayı kucağında buldu! Haziran ayı içerisinde 25 milyon Euro ödeme yapması gereken yeni yönetim, harıl harıl kredi arıyor ve maddi sorunu çözmeye çalışıyor.

Şampiyon Galatasaray'da futbolcuların 10 milyon Euro'yu geçen Nisan ve Mayıs ayı alacaklarının hâlâ ödenmediği ortaya çıktı. Sarı kırmızılı oyuncular şampiyonluğa ulaştı ancak paralarını alamadan tatile çıkmış oldu. İki maaş içeride olan futbolcular, yönetim tarafından kendilerine verilen sözün tutulmasını bekliyor. Dursun Özbek döneminde de Florya'da maaş sorunu yaşanıyordu ve Mustafa Cengiz görevi devraldıktan sonra bu problemi Ndiaye'nin bonservisi ve SPK'dan gelen para ile kısmen çözmüştü. Ancak kaynaklarını tüketen Galatasaray'da maddi kriz sezon sonunda hortladı. Futbolculara 10 maaş üzerinden garanti ücretleri ödeniyor ve 2017-18 sezonu için geçerli son iki ayda (Nisan ile Mayıs) ödemeler yapılmadı. Kulüpte para olmadığı için transferde de somut adımlar atılmadı.

YAZ KAMPI LUGANO'DA...

Galatasaray, kamp yerini belirledi. Takımın idari direktörü Şükrü Hanedar, İsviçre'nin Lugano şehrinde kamp yapılacak yeri tespit etti. 26 Haziran günü Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir araya gelecek olan Galatasaray, 2 Temmuz Pazartesi günü İsviçre'nin Lugano bölgesinde kampa başlayacak. (Sabah)

Mustafa Cengiz'den flaş sözler! ''Neymar'ı da alsan böyle kontrat olmaz''
Belhanda parlıyor! 10 milyon Euro...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz