Aslan'ın yeni transferi için övgü dolu sözler! ''Bruma'nın bir versiyonu...''
FUTBOL

Aslan'ın yeni transferi için övgü dolu sözler! ''Bruma'nın bir versiyonu...''

/Admin Admin
20-07-2018
0

Muhsin Ertuğral, Galatasaray'ın kiralık olarak kadrosuna kattığı Henry Onyekuru hakkında da çarpıcı ifadeler kullandı. Ertuğral ayrıca Galatasaray'ın gündemine gelen Badou Ndiaye hakkında da konuştu.

İşte detaylar...

"ONYEKURU ÇOK İYİ EĞİTİM ALMIŞ BİR İSİM"

"Onyekuru, Bruma'nın bir versiyonu diyebiliriz. İki oyuncudan hangisi daha iyi söylemek kolay değil. Çok iyi eğitim almış bir isim. Anderlecht takımında oynadı. Belçika'nın çok iyi bir eğitim ligi olduğunu biliyoruz."

"TARAFTAR ONYEKURU'YA BİRAZ SABIR GÖSTERİRSE..."

"Çok çabuk ve defans arkasına sarkan ve genç bir oyuncu. İnişli çıkışlı performans gösterebilir. Fatih hoca oyuncuya eli değdiği zaman oyuncuları adapte edebiliyor. Taraftar biraz sabır gösterirse adapte olmasının ardından yeteneklerinden kuşkumuz yok"

"GALATASARAY'A FAYDASI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

"Squad listemizde ön plana çıkan isimlerden biriydi. Üst düzey akademi eğitim almış bir oyuncu, Galatasaray'a faydası olacağını düşünüyorum. Gol vuruşlarında başarılı bir oyuncu iyi bir eğitim almış. Bruma'ya benzer bir oyuncu olduğunu söylemek lazım"

"Badou Ndiaye çok verimli ve ortama alışmış bir oyuncu"

"Badou Ndiaye çok verimli ve ortama alışmış bir oyuncu. Genelde Türkiye'ye gelen yabancılar zorlanıyorlar. Menajerin şu sözlerine karşıyım, teklifler var ama o zaman teklifleri değerlendirin. Ahmed Musa kimin yerine oynayacak burası önemli bence Gomis'in tek başına oynaması lazım. İki forvetle oynadığınız zaman alan karmaşası oluyor." (Ajansspor)

Gizli plan: Portekizli geliyor...
Albayrak'tan yeni sezon idddiası ''Bu sezon onun sezonu olacak''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz