İşte Fatih Terim'in 2018 şifresi! 9 saniye...
FUTBOL

İşte Fatih Terim'in 2018 şifresi! 9 saniye...

/Admin Admin
21-07-2018
0

Profesyonel ekibiyle geçen sezonun ikinci yarısında temelini attıkları pozitif futbolu daha da ileri taşımak için yoğun bir mesai harcayan tecrübeli teknik adam kadroda ve oynanan futboldaki aksayan tarafları tespit ederken, bunları gidermeye uğraştığı öğrenildi.

Ligin en iyisi

Terim'in ilk hedefi sınırlı kadro olacak. Sarı-kırmızılı takımın teknik patronu, 500 dakika üzerinde süre alabilen 14 kişilik sınırlı kadroya Onyekuru ve Muğdat'ı da katarak bu sayıyı 18'e çıkacak.

İkinci olarak ise Terim kaybettikten sonra topun geri alınma süresini 9 saniyenin altına çekmek istiyor. Ardından tecrübeli çalıştırıcı merkez oyuncuların skora katkısını artıracak. Terim, geçen sezon sadece 6 gol atabilen oyuncuların katkısının yükselmesini hedefliyor.

Geçen sezon Fatih Terim'in gelişinin ardından daha atak bir futbol oynayan ve öne koşularda ligin en iyisi olmayı başaran sarı-kırmızılılarda geriye koşularda da en iyi olmak amaçlanacak.

Fatih Terim'in son hedefi ise ligin ikinci yarısıyla 2 metre kısalan takımın boyunu daha da kısaltmak ve savunmayı kaleye daha da uzaklaştırmak. (Milliyet)

Galatasaray-Valencia maçı tribünlerinde kavga!
Terim savaşçılarını buldu! Yönetime o isimleri iletti...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz