Mustafa Cengiz'den flaş açıklamalar!
FUTBOL

Mustafa Cengiz'den flaş açıklamalar!

/Admin Admin
21-07-2018
0

Cengiz'in açıklamaları şu şekilde:

"KİMSE ENDİŞE ETMESİN"

"UEFA, bizi 21 oyuncuyla sınırladı ve bunun 5'i yerli olmalı. Bu bağlamda da altyapı oyuncuları çok önemli. Türk futboluna altyapıdan oyuncular çıkmasını umut ediyoruz. Bu maçlardan da Galatasaray para kazanıyor. Tunus'ta oynayacağız, AEK ile de oynayacağız. 160 bin AEK maçından, 140 da Tunus'ta oynayacağımız maçtan kazancağız. Kimse endişe etmesin. Sineğin yağını çıkarmıyoruz ama her anlamda mücadele ediyoruz. İnşallah Galatasaray iki yıl içerisinde iyi bir yere gelecek."

CENGİZ'DEN GOMIS CEVABI!

"Ben de iddiaları duyuyorum. Ben de bazen şaşırıyorum. Abdurrahim Bey ve Fatih Hoca'yı arayıp, 'Böyle bir şey var mı?' diyorum. Çalışmalarımız devam ediyor. Scout ekibi ve teknik heyetle birlikte çok sıkı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Biz satmadan alamayız. Biz sattıkça alacağız. Oyuncularımızı da satmak istemiyoruz. Türkiye Ligi, Avrupa'nın dört büyük liginden biridir ve şampiyonluk da çok önemli."

"BİRÇOK TAKIM BASKETBOL LİGİNDEN ÇEKİLDİ AMA BİZ ÇEKİLMEYECEĞİZ"

"Basketbolda taraftarımıza büyük hak veriyorum. İyi niyetliler için diyorum. Pusuya yatanlar için demiyorum. Basketbolda UEFA kısıtlamalarından dolayı yeni düzenlemeye gidiyoruz. Sadece Erkek Basketbol borcu 17 milyon TL civarında. 2-3 basketbolcu ile anlaştık. Teknik adamlarla da görüşmelerimiz devam ediyor. Galatasaray'ı yakışır bir hale getireceğiz. Birçok takım ligden çekildi ama biz çekilmeyeceğiz. Camianın başını yere eğdirmeyeceğiz."

"KOMBİNELERDE ELDE ETTİĞİMİZ GELİR 97 MİLYON TL"

"Kombinede özellikle belli bir noktada durdurmak istiyoruz. 97 milyon TL bizim elde ettiğimiz gelir. Galatasaray taraftarı müthiş bir destek veriyor. Şu an doluluk oranı yüzde 80'e gidiyor."

"FUTBOLCULARIMIZA TEKLİFLER VAR"

"Galatasaray, Avrupa'da şampiyon olsa da kadromuz hiçbir zaman yetmez. Futbolcularımıza teklifler var. Biz Galatasaray ve oyuncu için en iyisi olmazsa, asla teklife yanıt vermeyiz."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

 

Terim savaşçılarını buldu! Yönetime o isimleri iletti...
Galatasaray - Valencia karşılaşmasından ekrana yansımayanlar burada!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.