Süper Lig ekibinden açıklama: ''Tarık Çamdal ile...''
FUTBOL

Süper Lig ekibinden açıklama: ''Tarık Çamdal ile...''

/Admin Admin
22-07-2018
0

Yeşil-mavili kulüpten yapılan yazılı açıklamada, 'Tarık Çamdal, Çaykur  Rizespor yolunda' şeklindeki haberlerin tamamen asılsız olduğunu, adı geçen  futbolcuyla ilgili hiçbir transfer çalışmalarının bulunmadığı belirtildi.
 
Çaykur Rizespor'un Süper Lig'de kalıcı olmak için hazırlandığı ve  gerekli takviyelerin yapılması için çalışmaların sürdürdüğünün vurgulandığı  açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:
 
"Yönetim kurulu üyelerimizden bilgi alma gereği duymadan bazı  futbolcuların Çaykur Rizespor'a transfer olacağı yönünde haber yapan bir kısım  sosyal medya organları gerçek olmayan bilgileri haberleştirerek hem kulübümüze  zarar veriyor hem de yeşil mavili taraftarın doğru bilgi alma haklarını gasp  ederek bilgi kirliliği oluşturuyor. Taraftarlarımız emin olsun ki güçlü bir  Çaykur Rizespor oluşturmak için tüm koşulları seferber ederek çalışmalarımızı  sürdürüyoruz."
 
Açıklamada, Türk futbolunun içinde bulunduğu mali yapının transfer döneminin önceki yıllara oranla kısır geçmesine sebep olduğu da işaret edilerek, şöyle denildi:
 
"Çaykur Rizespor olarak mütevazı bütçemizi en iyi şekilde değerlendirip daha önce duyurduğumuz güçlü transferleri takımımıza katacağız. Fakat bu çalışmayı yaparken asla ve asla kulübümüzü mali açıdan sıkıntıya  düşürmeyeceğiz. Transfer döneminde çok titiz bir şekilde sürdürdüğümüz  çalışmalarımıza destek olarak bize güç veren herkese teşekkür ediyoruz. Eleştiri yapanlara da elbette saygı duyuyoruz. Bilinsin ki yaptığımız tüm çalışmalar şeffaftır ve her an tartışılmaya hazırdır." (AA)

Galatasaray'da Gomis'in yanına sürpriz golcü
Kredisini tüketti! Galatasaray'da yedek bile olamaz...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.