Galatasaray'da Serdar Aziz, Ahmet Çalık, Mariano ve Eren Derdiyok'un son durumu belli oldu!
FUTBOL

Galatasaray'da Serdar Aziz, Ahmet Çalık, Mariano ve Eren Derdiyok'un son durumu belli oldu!

/Admin Admin
24-07-2018
0

Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre; Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktör Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana bireysel stretching ile başlandı. Daha sonra her oyuncunun kendi nabız aralığına göre yaptığı aerob koşuyla idmana devam edildi. Antrenmanın ana bölümünde 2x10 dakika oyunsal formda dayanıklılık çalışması yapıldı. Son bölümde ise core stabilizasyon hareketleri üzerinde duruldu. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Serdar Aziz ve Ahmet Çalık, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalara katıldı. Mariano ve Eren Derdiyok, takımdan ayrı fizyoterapistler eşliğinde özel bir çalışma gerçekleştirdi.

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına yarın sabah saat 10.00’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.

Sarı Kırmızılılar, daha sonra TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Sakaryaspor ile oynayacağı hazırlık maçı için Sakarya’ya hareket edecek. Sakarya Atatürk Stadı’ndaki mücadele, saat 19.00’da başlayacak.

Galatasaray yönetiminde değişiklik!
Alanyaspor cephesinden Emre Akbaba açıklaması! ''Emre Akbaba'nın gitmesine...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz