Galatasaray'a Alman panzeri!
FUTBOL

Galatasaray'a Alman panzeri!

/Admin Admin
24-07-2018
0

Stopere alternatif arayan Sarı Kırmızılı ekipte masada Schalkeli Geis'in ismi var.

Galatasaray'da savunma alarmı... Serdar Aziz'in kronik sakatlıkları, Maicon ve Ahmet Çalık'ın ise istenilen seviyede olmaması teknik direktör Fatih Terim'i düşündürürken sarı-kırmızılı yönetim, takviye için çalışmalarını sürdürüyor

Tecrübeli hoca, Benedikt Höwedes'i kiralamasını talep etmişti. Ancak Galatasaray'ın, Schalke ile bir başka oyuncusu Johannes Geis için de temas halinde olduğu iddia edildi.

Teknik direktör Tedesco'nun geçen sezon Juventus'ta kiralık oynayan Höwedes'in yanı sıra Sevilla'da kiralık oynayan Geis'i de takımda istemediği belirtildi.

Sky Sports'tan Dirk Schlarmann ise Galatasaray'ın sadece Höwedes için değil Geis için de teklif yaptığını açıkladı.

24 yaşındaki Alman yıldızın, stoper, ön libero ve 8 numara olarak oynayabilmesinin Fatih Terim'i cezbettiği ve Cimbom'un iki oyuncudan birisini mutlaka almak istediği bildirildi.

İki oyuncunun da cazip bir teklife 'Hayır' demeyeceği de bildirildi.

İKİSİ DE SÜPER / HÜSEYİN ÖZKÖK

Benedikt Höwedes ve Johannes Geis'in Galatasaray için çok iyi iki alternatif olduğunu düşünüyorum. Her iki oyuncuyu da değişik pozisyonlarda kullanabilme imkanının olması, sarı-kırmızılı takım açısından büyük bir avantaj olacaktır. Bunun yanında Höwedes çok iyi savunmacı olmasının yanı sıra büyük tecrübesi Geis ise gençliğinin verdiği dinamizm ile oynadıkları takıma önemli katkılar sağlayacak oyuncular. Maliyeti daha uygun olan birinin alınmasını kesinlikle öneririm. (Fotomaç)

Albayrak'tan Emre Akbaba sözleri! ''Şu aşamada 5 milyon Euro ödememiz...''
Barcelona'dan Galatasaray'ı heyecanlandıran karar!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz