Fatih Terim'den Gomis talimatı! ''O maça yetiştirin''
FUTBOL

Fatih Terim'den Gomis talimatı! ''O maça yetiştirin''

/Admin Admin
26-07-2018
0

Terim; sağlık ekibinden, yıldız oyuncunun Akhisar’la 5 Ağustos’ta oynanacak Süper Kupa mücadelesine yetiştirilmesini istedi.

Maaşına zam alamadığı için mutsuz olduğu iddia edilen Bafetimbi Gomis’in dizindeki ağrılar nedeniyle Sakarya maçında forma giymemesi kafaları karıştırdı. 10 milyon Euro civarında teklif geldiği öne sürülen Fransız yıldızın akıbetinin bir an önce belli olmasını isteyen teknik direktör Fatih Terim ise Akhisar’la 5 Ağustos’ta oynanacak Süper Kupa mücadelesini düşünüyor.

Habertürk'ten Erhan Kaan Adıgüzel'in haberine göre; Gomis’in satılması durumunda bu tarihten en az 1 hafta öncesine kadar yeni bir forvetin takıma kazandırılmasını isteyen tecrübeli antrenör, kalması durumunda ise Fransız yıldızın Akhisar maçına kadar hazır hale gelmesi gerektiğini sağlık ekibine iletti.

Fransız yıldızın son durumuna bakacak olan sağlık heyeti dizindeki problem için Gomis’e özel ve hızlandırılmış bir tedavi uygulayacak. Transfer olmaması durumunda Süper Kupa maçına yetiştirilmesi için uğraşılacak. (Habertürk)

Fatih Terim'in hangi isimden bahsettiği belli oldu! Hedef Fenerbahçe'den...
Galatasaray'da bu 3'lü çok can yakacak!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.